Kviečiami registruotis 45 m. ir vyresni vilniečiai – siūloma daugiau nei 18 tūkst. dozių „Vaxzevria”

Praėjęs savaitgalis parodė, kad vilniečiai nori sugrįžti į įprastą gyvenimą – vien per šeštadienį Vilniuje paskiepyta 10 000 gyventojų, o per savaitę panaudotos visos 46 tūkst. vakcinų. Suprasdami, kad tik nelėtindami apsukų galime pasiekti geidžiamą 70 proc. paskiepytųjų rezultatą, nuo šiandien Vilniuje atvėrėme registraciją jaunesnei amžiaus grupei – vilniečiams nuo 45 metų. Šiuo metu gauta net 18 tūkst. „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) vakcinų.

Užsiregistruoti patiems arba registruoti savo artimąjį, draugą ar kaimyną, kuris priklauso šiai ar kitoms prioritetinėms grupėms, galima svetainėje https://vakcina.vilnius.lt/

Toliau kviečiami registruotis ir pedagogai bei abiturientai, dirbantieji kontaktinį darbą, sergantieji lėtinėmis ligomis asmenys.

Šiandien į mokyklas grįžo abiturientai, kurių birželį laukia brandos egzaminai. Į egzaminus jie galės eiti būdami pasiskiepiję arba atlikę testą, todėl raginame visus abiturientus pasiskiepyti ir taip išvengti papildomų procedūrų prieš egzaminus.

Aktualiausią informaciją apie vakcinacijos procesą mieste, prioritetines grupes ir šiuo metu turimas vakcinas rasite svetainėje  https://vakcina.vilnius.lt/

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt