Keičiamos savivaldybės pastato 20 aukšto nuomos konkurso sąlygos – tikimasi didesnės konkurencijos

Vilniaus miesto savivaldybės pastato (Konstitucijos pr. 3) 20 aukšto nuomai paskelbtas konkursas yra koreguojamas keliais punktais – keičiasi pradinė nuomos kaina, remontui skirto laiko ir sutarties nutraukimo terminai, taip pat pratęsiamas pasiūlymų teikimo terminas iki gegužės 20 dienos.

Naujai nustatyta pradinė nuomos kaina – 12,00 (dvylika) Eur be PVM už vieną kv. m per mėnesį. Pakoreguotas ir vienašališko sutarties nutraukimo terminas iki 12 mėnesių, o remontui ir patalpų pritaikymui skirtas laikas pratęsiamas iki 7 mėnesių.

Tikimasi, kad atnaujintos sąlygos paskatins didesnę konkurenciją tarp dalyvių, varžantis dėl geriausios patalpų įveiklinimo idėjos.

Viešas nuomos konkursas skelbiamas meninei, pramoginei ir poilsio organizavimo, kultūros, maitinimo (ar bent vienai iš jų) veiklai vykdyti. Nuomojamas bendrovei nuosavybės teise priklausantis turtas – 243,34 kv. m ploto patalpos.

Patalpų nuomos terminas – ne trumpiau nei 5 metai, su galimybe pratęsti iki 10 metų.

Viešame konkurse varžomasi dėl geriausios įveiklinimo idėjos – jai skiriama didžioji vertinimo dalis – 60 proc., nuomos kainos svoris – 20 proc., investicijų svoris – 20 proc.

Kontaktinis adresas informacijai ir paraiškų teikimui – [email protected]

Visa informacija, reikalingi dokumentai ir paraiškos forma – www.vilniausvystymas.lt