Vilniuje nuo COVID-19 pradeda skiepyti pirmosios trys vaistinės

Lietuvoje pradėjus masinę vakcinaciją, skiepijimas Vilniuje bus atliekamas ne tik „Litexpo“ vakcinacijos centre bet ir vaistinėse – tokių Vilniuje bus mažiausiai 3.

„Nuo trečiadienio Vilniuje pasiskiepyti bus galima ne tik didžiausiame šalyje vakcinacijos centre „Litexpo“ bet ir kai kuriose vaistinėse. Skiepijančių vaistinių skaičius su laiku augs ir nors skiepijimo apimtys jose nebus milžiniškos, bet daliai gyventojų tai bus labai patogu. Džiaugiamės, kad nuo nuo pirmadienio jau galima skiepyti visus pilnamečius, o „Pfizer-BioNTech“ vakcina ir 16-mečius bei 17-mečius. Vilniaus patirtis rodo, kad jaunieji vilniečiai ypatingai laukė skiepo. Laukia darbinga vasaros pradžia, todėl pasiraitokime rankoves!“, – kviečia Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Lina Koriznienė.

Vikingų g. 3, PC „Nordika“, Vilnius įsikūrusi „Camelia“ vaistinė gyventojus skiepys kiekvieną dieną 18-20 val.

Ukmergės g. 282 įsikūrusi „Eurovaistinė“ gyventojus skiepys sekmadieniais nuo 10 iki 18 val. (12-13 val. pertrauka).

Baublio g. 2 esanti „Gintarinė vaistinė“ skiepys trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį nuo 10 iki 16 val. 30 min. (13:00-13:30 pietų pertrauka).

Sauliaus Žiūros nuotr.

Norintieji užsiregistruoti skiepui vaistinėje turės atlikti tuos pačius žingsnius, kaip ir registruojantis skiepui vakcinacijos centre „Litexpo“. Paprastai užsiregistruoti skiepui galima svetainėje https://vakcina.vilnius.lt/ , o pasirenkant norimą vakcinacijos vietą, bus galima rinktis vieną iš vaistinių, esančią arčiausiai namų.

Nuo gegužės 31 d., Vilniuje, kaip ir visoje šalyje, skiepytis galės jau visi pilnamečiai gyventojai, o „Pfizer-BioNTech“ vakcina ir asmenys nuo 16 metų. Pagal Sveikatos apsaugos ministerijos tvarką, nuo pirmadienio prie vakcinuojamųjų prioriteto grupės prisijungs 16-34 amžiaus grupė.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt