Kviečiame dalyvauti diskusijoje: Vilniaus ateities mokykla – kokia ji?

Vilniaus mieste, siekdami auginti laisvas, kūrybingas ir ateičiai pasiruošusias asmenybes, ypač daug dėmesio skiriame švietimui, kuris yra viena iš keturių svarbiausių Vilniaus strateginių krypčių. Mums svarbus visapusiškas ugdymo tobulinimas – ne tik turinio gerinimas, tačiau ir rūpestis aplinka, kurioje mokosi vaikai.

Kuriant ateities mokyklą, kurioje skatinamas vaikų kūrybiškumas ir savarankiškumas, svarbu įsiklausyti į kiekvieną jos dalyvį: į vaikus, tėvus, mokytojus, švietimo ekspertus, architektus ir kūrybininkus, taip pat mūsų partnerius – institucijas, su kuriomis bendradarbiaujame, siekdami užtikrinti aukščiausios kokybės ugdymą Vilniaus vaikams.

Kviečiame jus būti šio pokalbio dalyviais ir užduoti savo klausimus Vilniaus miesto savivaldybės organizuojamame forume-diskusijoje „Vilniaus ateities mokykla: kokia ji?“ Diskutuosime, kokią turime drauge kurti ateities mokyklą – pasikalbėsime apie mokytojų pasirengimą, mokyklos aplinkos svarbą, augantį moksleivių skaičių Vilniuje, mokyklų tinklo plėtrą, moksleivių ir tėvų lūkesčius ateities mokyklai, ugdymo procesui, pandemijos paskatintus pokyčius.

Kur: gyvai – Vilniuje, Lukiškių aikštėje, tiesioginė transliacija – naujienų portale 15min.lt bei Facebook’e https://fb.me/e/VxTX9xtq

Kada: birželio 16 dieną, trečiadienį, 16:30 val.

Diskusijoje dalyvaus:

Vilniaus miesto savivaldybės meras Remigijus Šimašius

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ministrė Jurgita Šiugždinienė

Seimo narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė

Pilaitės bendruomenės, tėvų atstovas Paulius Jakutavičius

Vilniaus miesto savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narys Lukas Eigėlis

Diskusiją ves Dovilė Filmanavičiūtė.