Vilniaus rotušei vadovaus Perlis Vaisieta

Viešajai savivaldybės įstaigai „Vilniaus rotušė“ nuo birželio 28 d. vadovaus Perlis Vaisieta. Atvirame viešame konkurse jis atrinktas iš 15 kandidatų ir vadovaus 10 Rotušės darbuotojų komandai.

„Tikiuosi, kad naujasis vadovas atviromis akimis žvelgs į progresyvias iniciatyvas, naujoves bei turės gerą meninį skonį. Rotušė turi tapti atvira, kviečiančia erdve miestiečiams“, – sako R. Šimašius.

Vilniaus rotušė yra viena iš trijų Lietuvoje išlikusių istorinių miestų rotušių, kurioje turi rasti savo vietą ne tik jau tradicija tapę renginiai, bet ir nauji, nestandartiniai – į vilniečius ir miesto svečius orientuoti sprendimai, siekiant aktyviau ir efektyviau išnaudoti Rotušės erdves (požemius, kolonadą, sales, Rotušės aikštę, buv. restorano patalpas) kūrybinei, edukacinei, visuomeninei, bendruomeninei ir pilietinei veiklai.

Naujam vadovui keliami ambicingi tikslai – inicijuoti renginius ir projektus, kurie kurtų išliekamąją vertę ir formuotų Vilniaus veidą, atspindintį istorinę, kultūrinę, edukuojančią miesto Rotušės dvasią, tuo pačiu generuotų visada jauno, gyvo, inovatyvaus ir pozityvaus miesto – Lietuvos sostinės – įvaizdį.

„Vilniaus Rotušė – ne administracinis pastatas ir ne muziejus, o gyvai funkcionuojantis miesto organizmas, todėl su didele atsakomybe priimu naujus iššūkius, suvokdamas metaforą: „Vilniaus Rotušė – tai miesto širdis“. Ji turi plakti sostinės ritmu: atspindėdama tai, kuo gyvename ir kas esame, kuo galime didžiuotis, iš ko semiamės išminties, polėkio, prasmės ar įkvėpimo“, – sako Perlis Vaisieta.

Naujasis Rotušės vadovas yra sukaupęs daug vertingos patirties profesionalaus teatro scenoje, LRT televizijoje ir radijuje, dirbo kultūros ir meno skyriaus vedėju savivaldoje, verslo konsultantu – treneriu tarptautinėje konsultacinėje kompanijoje UAB „Mercuri International“, prieš darbą Rotušėje buvo sertifikuotas verslo vadybos konsultantas – ekspertas, koučingo specialistas, ACC direktorius UAB „CAGR Consulting Group“ Verslo mokymų ir konsultavimo įmonėje. Yra baigęs Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, dramos aktoriaus specialybę.