Naujas bendrovės „Vilniaus apšvietimas“ vadovas – Andrius Deimantas

Bendrovės „Vilniaus apšvietimas“ direktoriumi paskirtas Andrius Deimantas, šias pareigas kaip laikinasis įmonės vadovas ėjęs nuo šių metų kovo mėnesio.  Iki šio paskyrimo A. Deimantas bendrovėje dirbo Finansų tarnybos vadovu.

Įmonės vadovas buvo renkamas paskelbus atvirą konkursą, atranką vykdė nepriklausoma atrankų agentūra „Alliance for Recruitment“.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

„Esu gerai įsigilinęs į įmonės veiklą ir tikiu, kad kartu su komanda toliau sėkmingai įgyvendinsime ambicingą sostinės apšvietimo modernizavimo projektą, sieksime tapti pavyzdžiu kitiems Lietuvos miestams, stiprinsime pažangiausiai apšviesto Baltijos šalių miesto lyderio poziciją bei įgyvendinsime įmonei keliamus lūkesčius. Taip pat matome potencialą ir galimybę efektyviau išnaudoti turimą infrastruktūrą, plėsti įmonės teikiamų paslaugų spektrą, pavyzdžiui, pasiūlyti miestui lėto ar vidutinio greitumo elektromobilių įkrovimo stoteles“, – artimiausiais planais dalinasi įmonės vadovas A. Deimantas.

UAB „Vilniaus apšvietimas“ rūpinasi, kad miesto gyventojams būtų teikiamos kokybiškos, elektros energiją tausojančios, saugumą kelyje ir pėsčiųjų zonose užtikrinančios apšvietimo paslaugos, taip pat įmonė yra šviesos sprendimų partneris įvairių švenčių ir renginių metu.