Vilniuje už parkavimą jau galima atsiskaityti ne tik „m.Parking“, bet ir „uniPark“

Vilnius atveria didesnes galimybes apmokėti už automobilio stovėjimą. Sostinės vairuotojai mėlynoje, raudonoje, geltonoje ir žalioje vietinės rinkliavos zonose nuo šiol gali atsiskaityti ne tik „m.Parking“, bet ir „uniPark“ mobiliomis programėlėmis.

Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ su „uniPark“ prekės ženklą valdančia bendrove „Stova“ sutartį sudarė po konkurso, Vilniaus tarybai nusprendus sudaryti galimybes už stovėjimą atsiskaityti ir trečiųjų šalių programėlėmis.

„Pristatydami papildomus atsiskaitymo būdus už mokamą parkavimą rinkliavos zonose pirmiausia siekiame, kad vairuotojai turėtų daugiau laisvės pasirinkti.
Patys toliau tobulindami ir plėsdami „m.Parking“ funkcionalumus, atveriame galimybę ir kitiems partneriams, kurie savo naudotojams leistų mokėti rinkliavą už automobilių stovėjimą per jų valdomas platformas. Toks funkcionalumas jau dabar startuoja „uniPark“, o ateityje numatyta bendradarbiauti ir su daugiau paslaugą teikiančių bendrovių“, – sako „Susisiekimo paslaugos“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Sonata Dambrauskienė.

Iki šiol už rinkliavą vairuotojai išmaniuosiuose įrenginiuose galėjo apmokėti mobiliojoje programėlėje „m.Parking“ – tai sėkmingai galės daryti ir toliau. „uniPark“ mobiliąja programėle, kaip ir „m.Parking“, bus galima atsiskaityti visose Vilniaus miesto rinkliavos zonose. Parkavimą sostinėje vairuotojai taip pat gali apmokėti SMS numeriu 1332 arba parkomatuose.

„Kaip ir dera šiuolaikiškam miestui, apmokėti parkavimo paslaugas išmaniaisiais įrenginiais Vilniuje dabar galima lanksčiau ir patogiau. Ši transporto paslaugų plėtra sostinėje atliepia miesto siekį įgyvendinti darnaus judumo planus“, – komentuoja UAB „Stova“ direktorius Artūras Satkūnas.

„uniPark“ programėle už parkavimo paslaugas galima atsiskaityti ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje ar Lenkijoje. Taip pat galima užsisakyti bei apmokėti automobilių plovimą, elektrinių transporto priemonių pakrovimą. Programėlė turi daugiau kaip 250 tūkst. vartotojų, praėjusiais metais ja buvo pasinaudota 3,2 mln. kartų.

„m.Parking“ programėle galima naudotis keturiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Trakuose. Aktyvių naudotojų programėlė turi daugiau kaip 250 tūkst.

Kaip ir iki šiol, dėl informacijos apie programėlę „m.Parking“ kreipkitės: „Susisiekimo paslaugos“, +370 5 210 70 50, info@judu.lt.
„uniPark“ programėlės naudojimo sąlygos ir taisyklės yra nurodytos pačioje programėlėje, o dėl kylančių klausimų vairuotojai turėtų kreiptis +370 700 77877 arba info@unipark.lt