Rugsėjo 18 d. draudžiamas eismas Vytenio ir Naugarduko g., keisis 73 maršruto autobusų judėjimas

Rugsėjo 18 d. Vytenio ir Naugarduko gatvių sankryžoje vyks asfaltavimo darbai. Dėl šių darbų nuo 6.00 iki 19.00 val. draudžiamas visų transporto priemonių judėjimas Vytenio ir Naugarduko gatvėmis, laikinai keisis  73-iojo maršruto autobusų eismo organizavimas. 

Vairuotojams siūloma rinktis judėjimą gretimomis gatvėmis.

Viešojo transporto keleivių dėmesiui – keisis 73 maršruto autobusų trasa. 73 maršruto autobusai kursuodami Justiniškių kryptimi, iki Skroblų viešojo transporto stotelės važiuos įprasta trasa, o toliau – Kauno gatve ir įsukę į Švitrigailos gatvę grįš į įprastą trasą.

 

Važiuodami pakeista trasa 73 maršruto autobusai nestos Naugarduko, Švitrigailos (Justiniškių kryptimi) ir Švitrigailos, Vytenio (Vilkpėdės kryptimi) viešojo transporto stotelėse, tačiau papildomai stos Naujamiesčio bei „Spartos“ stotelėse. 

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.judu.lt, socialiniame tinklalapyje https://www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, m.Ticket, Trafi), darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.