Kur ir kada nuo ateinančio savaitgalio skiepys Vilnius

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Vilniui atsisveikinant su skiepobusais, suskaičiuota, jog nuo vasaros vidurio iki šiol juose buvo paskiepyta apie 33 000 gyventojų. Nuo spalio 2 dienos keičiasi kai kurių vakcinavimo centrų darbo laikas, tačiau daugėja vietų, kur vilniečiai galės skiepytis – gyventojų laukiama asmens sveikatos priežiūros įstaigose, privačiose sveikatos priežiūros paslaugas teikiančiose įstaigose ir vaistinėse.

Šaltuoju metų sezonu užsidarius Lukiškių a. ir V. Gerulaičio g. 1 vakcinacijos punktams bei nustojus važinėti skiepobusams, bus toliau skiepijima LITEXPO vakcinacijos centre ne tik darbo dienomis nuo 9 iki 19 val., bet ir savaitgaliais (šeštadieniais ir sekmadieniais) – nuo 9 iki 13 val.

Gyventojams patogu pasiskiepyti ir savo asmens sveikatos priežiūros įstaigoje, prie kurios jie yra prisirašę. Dėl vakcinacijos asmens sveikatos priežiūros įstaigose reikia kreiptis tiesiogiai į savo gydymo įstaigą. Arba galima rinktis privačių sveikatos priežiūros įstaigų skiepijimo paslaugas, taip pat pasiskiepyti vaistinėse.

Skiepijančių sveikatos priežiūros įstaigų ir vaistinių sąrašą rasite čia: https://vakcina.vilnius.lt.

Turintys pastebėjimų ar klausimų dėl vakcinacijos proceso asmens sveikatos priežiūros įstaigose gali rašyti el. p. vakcina@vilnius.lt.