Kaip vertinate Vilniaus viešąjį transportą?

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Startavo keleivių apklausa dėl kelionių viešuoju transportu kokybės, kuri truks visą mėnesį. Kasmet vykdoma apklausa parodo, kokie yra vilniečių lūkesčiai, kad galėtume jų siekti kartu. Tobuliname teikiamas paslaugas ir stengiamės kasdien atlikti pokyčius, kurie pagerintų keleivių patirtį, todėl kiekviena nuomonė yra svarbi bei norime ją išgirsti.

Apklausa vyks viešojo transporto stotelėse. Tad laukdami reikiamo autobuso ar troleibuso, šį laiką galite išnaudoti padėdami mums sužinoti, kaip vertinate keliones viešuoju transportu. Nenustebkite, jei jus užkalbins mūsų darbuotojas ir patikiname, kad apklausų metu stotelėse jie laikosi saugių atstumų bei dėvi apsaugines veido kaukes.

Savo nuomonę galite išreikšti ir internetu. Vos kelios minutės ir lūkuriavimas stotelėje ar kelionė tikrai neprailgs.

Užpildykite apklausą čiahttps://bit.ly/JUDUapklausa

Kasmet vykdydami apklausas pastebėjome pagrindines tendencijas, vyraujančias keleivių atsakymuose – tai greitesnės kelionės, lankstesni tvarkaraščiai bei darbo laikas. Siekdami gerinti klientų patirtį atsižvelgiame į visų nuomonę, todėl kviečiame pildyti apklausą ir prisidėti prie judaus miesto kūrimo. Džiaugiamės matydami rezultatus ir tikimės, kad šiais metais dar labiau pagerinsime įvertinimą, kuris yra rekordiškai aukštas – virš 8 balų iš 10.