Artėjant Vėlinėms viešasis transportas Vilniuje kursuos dažniau

Jau šį savaitgalį vilniečiams iki pagrindinių Vilniaus kapinių nuvykti bus dar patogiau – kai kurių maršrutų autobusai kursuos dažniau, bus talpesni.

Vilnius primena, kad esant sudėtingai pandeminei situacijai, būtina laikytis visų saugumo reikalavimų ir keliones planuoti atsakingai,  vengti didesnių susibūrimų, dėvėti kaukes ir pagal galimybes atidėti vyresnio amžiaus ar kitus artimųjų lankymą.

Kaip spalio 23-24 d. keisis viešojo transporto kursavimas?

  • dažniau kursuos 37-ojo, 38-ojo, 63-iojo, 114-ojo ir 115-ojo autobusų maršrutai,
  • 31-ojo maršruto autobusai bus talpesni – kursuos triašiai autobusai.

Kaip spalio 25-29 d. keisis viešojo transporto kursavimas?

  • dažniau kursuos 37-ojo, 63-iojo autobusų maršrutai. Taip pat jie bus talpesni – kursuos triašiai autobusai.

Kaip viešuoju transportu nuvykti iki pagrindinių Vilniaus kapinių?

Kad kelionės būtų greitesnės ir lengviau planuojamos, pristatytas  patogus kelionių viešuoju transportu planavimo įrankis, kaip autobusais ir troleibusais nuvykti iki visų pagrindinių Vilniaus kapinių.

Laikini minėtų autobusų maršrutų tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.judu.lt  skelbiami nuo spalio 21 d.

Daugiau informacijos apie viešojo transporto eismo organizavimo pokyčius Vėlinių laikotarpiu nuo spalio 30 d. iki lapkričio 2 d. bus paskelbta kitą savaitę.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.judu.lt, socialiniame tinkle www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  išmaniuosiuose telefonuose (m.stops.lt arba programėlėje m.Ticket) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.