Planuojama darželio-mokyklos „Vilija“ pastato rekonstrukcija – bus tvarkomi želdynai

Justiniškėse, Taikos gatvėje 15, planuojama darželio-mokyklos „Vilija“ pastato rekonstrukcija – projektuojamas priestatas, kuriame bus sporto salė su pagalbinėmis patalpomis. Priestato projektinius pasiūlymus parengė – UAB „Kriautė“, techninį projektą – MB „Metodinė architektūra“.

Bendras priestato plotas bus 483,77 kv. m, o salės – 354,76 kv. m. Ji skirta krepšiniui, rankiniui, tinkliniui, salės futbolui. Priestate numatytos vaikų rūbinės su dušais ir praustuvais, tualetai. Taip pat čia atsiras 2 kabinetai ugdymo reikmėms. Numatytas administracinis kabinetas personalui.

Rekonstrukciją planuojančios įmonės savivaldybę informavo, jog dėl rekonstrukcijos sprendimų nepavyks išsaugoti ir teks šalinti 6 brandžius medžius: Europinį maumedį, mažalapę liepą, 2 paprastąsias egles, 2 karpotuosius beržus. Už šalinamus medžius bus kompensuota atstatomoji vertė (2748 Eur). Po rekonstrukcijos planuojama sutvarkyti ir mokyklos aplinką. Teritorijoje bus išsaugoti ir persodinti 7 medžiai (eglės, pušys, kėnis ir kt.) ir 136 žvilgančiojo kaulenio krūmai. Vilniaus miesto savivaldybės nurodytoje vietoje bus pasodinti nauji medžiai pagal apskaičiuotą kertamų medžių kamienų skerspjūvį (203 cm).

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]