Vilnius kviečia apsilankyti elektroniniame Kalėdų miestelyje

Nuotr. Sauliaus Žiūros

„Kalėdos sostinėje“ kviečia šventines dovanas rinktis neišeinant iš namų – nuo šiandien iki sausio 9 dienos visų laukia elektroninis Kalėdų miestelis.

„E. Kalėdų“ miesteliui gausybę šventinių pasiūlymų paruošė per 70 kūrybingų smulkiojo verslo atstovų iš visos Lietuvos. Virtualiame miestelyje galima rasti puošnių, gurmaniškų, įdomių prekių įvairiam skoniui.

Kūrėjai, menininkai, amatininkai ir ūkininkai kviečia pasidairyti po jų elektronines parduotuves, kuriose tarp cinamonu, karamele, medumi ir šokoladu kvepiančių skanėstų, dailių rankų darbo siuvinių, mezginių, lipdinių, dar galima rasti ir tokių unikalių pasiūlymų, kaip šviesą atspindinčios kepurės arba dovanų dėžutės su vaizdo sveikinimais.

„E. Kalėdų“ miestelio organizatoriai tikisi, kad praėjusiais metais didelio susidomėjimo sulaukęs virtualus Kalėdų miestelis ir šiemet bus sėkmingas, daugeliui palengvins kalėdinių dovanų paiešką, o dovanų kūrėjai nepristigs dosnių pirkėjų.

Vilniuje veikia ir tradicinis Kalėdų miestelis, kuris šiais metais džiugina ne vien Katedros aikštėje, jį galima rasti ir Odminių skvere, ir Vinco Kudirkos bei Lukiškių aikštėse. Tradicinis Kalėdų miestelis veiks iki sausio 2 dienos.

Daugiau informacijos apie „Kalėdas sostinėje“ www.kaledossostineje.lt.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt