Žinomi šalies kūrėjai kalėdinę atmosferą kurs išskirtinėje erdvėje

Tvarių rankų darbo dovanų idėjų, profesionalaus dizaino ir pakilios kalėdinės nuotaikos fiesta – jau čia pat. Pirmąjį gruodžio savaitgalį legendiniame „Vaidilos“ teatre visų lauks beveik trisdešimties šalies kūrėjų sukurtos originalios dovanos.

Kalėdiniame „Creative Showroom/Xmas Pop-UP“ rasite vyrams ir moterims skirtų autorinių drabužių, aksesuarų, juvelyrikos, keramikos, avalynės ir nišinės parfumerijos. Platus mados dizaino spektras – išskirtiniai kirpimai, itin kokybiški audiniai ir įvairiausi siluetai, tinkantys kasdienai ir šventiniam vakarui.

Drabužių kolekcijų naujienomis stebins tokie žinomi Lietuvos kūrėjai kaip Seržas Gandžumianas, Lilija Larionova, Diana Paukštytė, Lena Nomanova („Rudnė“), Indra Dovydėnaitė, „Eva Lore“, Renata Mikailionytė ir dizaineris iš Italijos Iaio Migliaccio („Jajo Made in Italy“).

Švenčių neįmanoma įsivaizduoti be juvelyrikos, todėl „Creative Showroom“ kūrėjų erdvė pakvietė ir savo bičiulius – įstabiausius juvelyrus, kurių kūryba taps išskirtiniu vakaro akcentu ar įsimintina dovana. Juvelyrinius dirbinius pristatys minimalizmo mylėtoja Adelė Dagytė. Menininkė Sonata Bylaitė džiugins origami ir geometrinių formų aksesuarais iš naujausios kolekcijos „Connect“. O kur dar juvelyrų Evaldo Širkos, Karolinos Šiburkytės, Vytautės Jankūnaitės ir Mantvydo Lasinsko mistika ir prabanga dvelkiantys kūriniai iš aukso ir sidabro.

Rankinių mylėtojos čia ras vienetinių „Si Case“ „Big Hug“, „Shine in Rain“ kūrinių iš odos. O išskirtinės „Reve Rose“ kojinaitės puikiai tiks prie autorinės Agnes Krasauskas avalynės ir rankinių. „Aistishka“ pristatys britų kūrėjų avalynės modelius ir naujieną – rankų darbo skrybėles. Išvysite Godos Narijauskaitės kurtą „Supernormal“ akinių liniją ir šmaikščiuosius ženkliukus „Made heads Turn“. „Sense of Calm Ceramics“ pristatys naują keramikos dirbinių žiemos kolekciją, įkvėptą pasivaikščiojimų miške ir artėjančių švenčių tviskėjimo. Šie dizaino objektai gali būti skirti jaukiam šeimos susibūrimui ir nuoširdžiai Kalėdų dovanai.

Mados šventėje rasite ir „Balti Baltiniai“ švaros prekes, kurios palengvins buitį sau ir artimiesiems. Išsiilgę naujų ir jau pamėgtų kvapų susitiks su „Scent Syndicate | Exaltatum parfum | Art de Parfum | FUMparFUM/created by Aistis Mickevičius“ atstovais.  A.Mickevičiaus gerbėjų lauks staigmena – jau antro tiražo sulaukusi knyga „Kvepalai“, su paties autoriaus autografu. Ir tai – ne vienintelis Aisčio siurprizas. Gruodžio 4-ąją menininkas čia stos prie didžėjaus pulto, o dienai įpusėjus jį pakeis charizmatiškasis Kęstutis Baltaduonis, svečiams paruošęs specialų kalėdinį grojaraštį. Kalėdinei nuotaikai sukurti kviesime paragauti ir įsigyti natūralaus „Rudnios miško“ medaus.

Išsirinkti dizainerių darbus stilingoje „Vaidilos“ teatro erdvėje padės ir dalis pačių kūrėjų. Su likusiais galėsite pasikonsultuoti virtualiai.

Įėjimas į „Creative Showroom/X‘mas Pop-Up“ yra atviras, laikantis visų LR patvirtintų taisyklių. Lankytojai bus įleidžiami tik su galimybių pasais.

DATA: Gruodžio 3-5 dienomis

VIETA: VAIDILOS TEATRAS (JAKŠTO g. 9, Vilnius)

DARBO LAIKAS: 11:00 – 19:00

Daugiau informacijos: +370 688 15952