Vilniaus Kalėdų miestelyje – naujas traukos taškas Lukiškių aikštėje

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Visą kilometrą per miesto centrą besidriekiantį Vilniaus kalėdinį miestelį papildė naujos instaliacijos Lukiškių aikštėje. Fotogeniškas, šviečiantis kalėdinių saldumynų miestelis su imbieriniu nameliu, migdoliniais sausainiais, ledinukais ir žaislais čia vilioja ne tik mažylius.

Lukiškių aikštėje veikia 5 namukai, prie kurių smagu stabtelėti puodelio karšto šokolado ir kitų gardėsių, pasigrožėti naujomis instaliacijomis – šią žiemą naujai nušviestos aikštės erdvės, alėjos, fontanas ir rojus vaikams – saldumynų miestelis.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Iš Lukiškių aikštės kalėdinis maršrutas veda į Vinco Kudirkos aikštę. Čia pasivaišinus, būtina užsukti į Odminių skverą, kur šildo karšti gėrimai ir gurmaniški užkandžiai, o nuo čia – pasigrožėti Katedros aikštėje stovinčia egle ir įsigyti kalėdinių dovanų – jomis Katedros aikštėje prekiaujama net iš 12 namelių.

Kiekvienas skveras ar aikštė vis kitokie, tad norint patirti tikrąją Kalėdų miestelio magiją, reikia apsilankyti visur.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Kalėdų miestelis veiks iki sausio 2 d.: pirmadieniais–trečiadieniais 12.00–20.00 val., ketvirtadieniais–penktadieniais 12.00–21.00 val., savaitgaliais – 11.00–21.00 val. Gruodžio 24 d. Kalėdų miestelis dirbs 11.00–15.00 val., gruodžio 25–26 d. 12.00–21.00 val., gruodžio 31 d. 12.00–18.00 val.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

„Kalėdos sostinėje“ kviečia vilniečius ir miesto svečius šventiniu laikotarpiu elgtis atsakingai, nesibūriuoti, laikytis saugaus atstumo, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines veido kaukes.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt