Nuo vasario 7 d. laikinai keičiasi viešojo transporto tvarkaraščiai Vilniuje: ką reikia žinoti?

Tebesitęsianti epidemiologinė situacija daro įtaką viešojo transporto vežėjų darbui, dėl šių priežasčių nuo vasario 7 dienos (pirmadienio) laikinai keičiasi Vilniaus viešojo transporto autobusų tvarkaraščiai.

Viešojo transporto eismo specialistai perplanavo tvarkaraščius, kad keliavimas viešuoju transportu vyktų sklandžiai. Atliekant šiuos pakeitimus buvo vertinama daug aspektų – maršrutų laikai derinami taip, kad keleiviams būtų patogu planuoti persėdimus ir nebūtų pernelyg didelių tarpų tarp reisų.

„Dėkojame visiems už supratingumą ir kantrybę. Keisdami tvarkaraščius stengiamės, kad pakeitimai kuo mažiau paveiktų nusistovėjusį vilniečių gyvenimo ritmą“,  – komentuoja SĮ „Susisiekimo paslaugos“ viešojo transporto organizavimo skyriaus vadovė Loreta Levulytė-Staškevičienė.

Kurių autobusų maršrutų tvarkaraščiai keisis nuo vasario 7 d.?

  • Greitųjų autobusų 1G, 2G, 3G, 5G
  • Autobusų 1, 13, 26, 28, 36, 46, 53, 57, 88, 89 ir 114
  • Papildomai dėl 36 autobusų tvarkaraščio pakeitimų bus koreguojami 35, 66, 76 autobusų maršrutų eismo tvarkaraščiai
  • Taip pat 25 autobusų maršruto tvarkaraštis
  • 12 autobuso maršruto keisis tik sekmadienio tvarkaraštis

Tai yra laikini pakeitimai, todėl atnaujinti tvarkaraščiai skelbiami tik internete – stotelėse atnaujinti nebus. Keleivių prašoma išvykimo laikus tikrinti internete arba paskambinus telefonu +370 5 210 70 50.

Kelionę susiplanuoti padės patogus JUDU įrankis: https://bit.ly/GreiciausiasMarsrutas.

Viešojo transporto eismą galite stebėti tiesiogiai: https://bit.ly/VirtualiSvieslente.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.judu.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.Ticket, Trafi), telefonu +370 5 210 70 50.