Sostinė kviečia įmones dalyvauti rinkos konsultacijoje ir teikti pasiūlymus dėl ukrainiečių įkurdinimui reikiamų prekių tiekimo

Sauliaus Žiūros nuotr.

Vilnius intensyviai ruošiasi dėl Rusijos agresijos šalį palikusių ukrainiečių priėmimui. Įrenginėjant jiems reikalingą gyvenamąjį plotą, skelbiama rinkos konsultacija dėl karo zoną palikusiems žmonėms būtinų prekių pirkimo. Vilniaus savivaldybė kviečia įmones teikti siūlymus – kokį kiekį, per kokį laikotarpį ir už kokią kainą galėtų pristatyti reikiamas prekes po pirkimo sutarties pasirašymo.

Esame išvien su Ukraina. Intensyviai ruošiamės dėl karo su Rusija Ukrainą palikusių taikių gyventojų – moterų ir vaikų – atvykimui. Jaučiame ne tik gyventojų, bet ir įmonių norą įsitraukti į pagalbos procesą, tegu būna išgirstas ir šis prašymas – šiuo metu mums labai reikia norinčių ir galinčių pasirūpinti pirmam įsikūrimui reikiamomis priemonėmis“, – dalyvauti rinkos konsultacijoje kviečia Vilniaus savivaldybės administracijos direktorė Lina Koriznienė.

Planuojama įsigyti rankšluosčių, antklodžių, lovų, čiužinių, pagalvių, higienos reikmenų, vienkartinių indų, valymo reikmenų ir kt. reikmenų 3000 asmenų apgyvendinimui. Visą planuojamų prekių sąrašą galima rasti čia.

Tiekėjų, kurie yra suinteresuoti dalyvauti pirkime, prašome pateikti savo siūlymus iki 2022 m. kovo 2 d. 14:00 val., CVP IS priemonėmis, nes didieji srautai atvykstančiųjų planuojama plūstelės netrukus.

Kilus klausimams dėl procedūrų CVP IS vykdymo, galima kreiptis į Viešųjų pirkimų skyriaus Dokumentų rengimo poskyrio vyr. specialistę Santą Zubernytę, el. p. santa.zubernyte@vilnius.lt , tel. (8 5)  211 2743.

Kilus klausimams susijusiems su pirkimu, galima kreiptis į Civilinės saugos skyriaus vyr. specialistę Jolantą Misiulytę, el. p. jolanta.misiulyte@vilnius.lt , tel. (8 5) 211 2239.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt