Vilnius Ukrainai perduoda 2 greitosios medicinos pagalbos automobilius

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Rusijai Ukrainoje atakuojant ir gyvenamuosius rajonus, augant nukentėjusiųjų skaičiui, ukrainiečiams reikia kuo daugiau profesionalios medicinos įrangos ir pagalbos. Vilnius rado galimybę atiduoti du greitosios medicinos pagalbos automobilius.

VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stoties automobiliai „Nissan Navara“ ir „Renault Master“ bus perduoti kartu su medicinine įranga.

Humanitarinė situacija Ukrainoje kasdien prastėja. Karo apimtoje šalyje likusiems ir agresoriaus ciniškai atakuojamiems civiliams reikalinga skubi medicininė pagalba, o medikamsgalimybė pasiekti nukentėjusiuosius. Visa medicinine įranga aprūpinti automobiliai Ukrainos medikams padės gelbėti už savo šalį kovojančių žmonių gyvybes“, sako Vilniaus miesto mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė.

Į pagalbos Ukrainos medikams misiją iš Vilniaus savivaldybei pavaldžių įstaigų užsiregistravo 40 medikų. 100 tūkst. eurų  humanitarinės pagalbos skirta medikamentų, medicinos priemonių / įrangos įsigijimui. Šį humanitarinė pagalba bus paskirstyta Vilniaus partneriams Ukrainos miestams. Tokios pagalbos jau laukia Lvivas.

Vilniečiai, solidarizuodamiesi su už savo ir mūsų laisvę kovojančiais ukrainiečiais, gali prisidėti įvairiomis formomis, visa informacija nuolat atnaujinama ukraina.vilnius.lt. Čia taip pat skelbiama aktuali švietimo, medicinos, socialinės pagalbos ir kita informacija Ukrainos karo pabėgėliams.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt