Vokiečių gatvės projektą vilniečiai tobulins kūrybinėse dirbtuvėse

Sostinės Vokiečių gatvės atnaujinimo projekto kūrėjai „IMM architektai“ kviečia vilniečius į kūrybines dirbtuves – drauge tobulinti projektinius pasiūlymus. Užsiregistravusieji į dirbtuves balandžio 26 d. Vilniaus muziejuje kartu su projekto autoriais ieškos geriausių sprendinių Vokiečių gatvei.

Pagrindinis susitikimo tikslas – dar kartą aptarti jau nesikeisiančias projekto dalis ir kartu surasti papildomų sprendimų ten, kur galimi patobulinimai. Dirbtuvėse bus konsultuojamasi dėl želdinių funkcionalumo, kokybės, želdynų santykio su kietosiomis dangomis, automobilių statymo koncepcijos, kilpinio eismo, mažosios architektūros, pėsčiųjų, dviračių, paspirtukų judėjimo, paveldo klausimų.

„Vokiečių gatvė – labai svarbi Vilniaus Senamiesčio dalis. Dabar tai mėgstama visų vilniečių ir miesto svečių pasivaikščiojimo vieta. Norisi jai suteikti naują kokybę. Jos projekto kontekstas yra labai kompleksiškas ir reikalauja platesnės diskusijos. Todėl džiaugiamės galėdami tobulinti jį kartu su gyventojais vyksiančiose dirbtuvėse ir tikimės bendruomenės dalyvavimo jose “, – sako architektas Ignas Račkauskas.

Registruotis į diskusiją galima čia https://bit.ly/3jwZXLi Registracijos pabaiga – balandžio 22 d.

Dirbtuvių pabaigoje dalyviai pristatys savo sprendinius, kuriuos bus galima stebėti nuotolinėje transliacijoje (19 val.): https://us02web.zoom.us/j/89931078890

Kūrybinės dirbtuvės bus filmuojamos ir fotografuojamos, o vaizdo medžiaga gali būti naudojama Vilniaus miesto savivaldybės skleidžiamoje informacijoje, socialiniuose tinkluose.

Su visa projektine medžiaga susipažinti galite https://bit.ly/37aEaGT

Po kūrybinių dirbtuvių, apžvelgus gautus rezultatus, planuojama ir antroji vieša konsultacija su visuomene. Apie ją bus paskelbta vėliau.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt