Kad poilsis Vilniaus paplūdimiuose būtų patogus ir malonus

Sinoptikai pranašauja karštą artėjantį savaitgalį – tam, kad visiems vasarotojams suplanuotas poilsis Vilniaus paplūdimiuose būtų patogus ir malonus, dalijamės 3 draugiškais priminimais:

Primename, kad:

1. Prie Vilniaus miesto paplūdimių prieigų yra geltonoji automobilių stovėjimo zona (ji galioja nuo gegužės 1 iki rugsėjo 30 d., visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 20 val.). Rinkliavos dydis 0,60 Eur/val.

2. Atvykstant ir statant automobilį būtina stebėti prie paplūdimių įrengtus kelio ženklus ir laikytis kelių eismo taisyklių. Draudžiama blokuoti pravažiavimus ar kitaip trukdyti kitiems eismo dalyviams ar šalia gyvenantiems vilniečiams. Nesilaikant Kelių eismo taisyklių fiksuojami pažeidimai.

3. Atvykus į miesto paplūdimius privaloma laikytis bendros tvarkos: palikti šiukšles tik tam skirtose šiukšliadėžėse, negadinti įrengtos infrastruktūros – palikti poilsio vietą taip, kad norėtumėte grįžti dar kartą.

JUDU kontrolė nuolat stebi situaciją Vilniaus miesto paplūdimių prieigose. Sklandesniam mūsų darbui ir Jūsų poilsiui – bendradarbiaukime!

Žirmūnų paplūdimys

Sauliaus Žiūros nuotr.