Vilniuje ir visame pasaulyje „Tautiška giesmė“ skambės keturioliktąjį kartą

2022-ųjų Tautiškos giesmės aplink pasaulį idėja – „Solidarūs – mes stiprūs!“

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Valstybės, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo ir „Tautiškos giesmės“ dieną – liepos 6-ąją – švęsime kaip niekad solidariai ir vieningai. Suvaldę pandemiją, įveikę pabėgėlių krizę pasienyje, šįkart solidarizuojamės su Ukraina palaikant kovoje už savo ir mūsų laisvę.

„Šis iššūkių laikotarpis puikiai parodė, kokie artimi ir vieningi esame grėsmės kiekvieno iš mūsų laisvei akivaizdoje. Nesame vienodi nei savo patirtimis, nei savo pažiūromis, nei savo nuomonėmis, tačiau mus jungia stiprios bendros šaknys ir meilė Lietuvai, ir tai yra svarbiausia. Su artėjančia Valstybės Diena“, – sako Tomas Gulbinas, Vilniaus vicemeras.

Sostinėje tęsiama nuo 2009-ųjų gyvuojanti tradiciją – giedoti Lietuvos himną kviečiame 21 val. Rotušės aikštėje koncertas „Tautiška giesmė aplink pasaulį“ prasidės 19.30 val., o 20.55 val. į susirinkusius Vilniaus senamiesčio širdyje kreipsis Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir 21 val. visi kartu giedosime Lietuvos himną.

Liepos 6-ąją vilniečiai ir miesto svečiams sostinės viešuoju transportu galės keliauti nemokamai.

2022-ųjų Tautiškos giesmės aplink pasaulį idėja – „Solidarūs – mes stiprūs!“. Šventiniame koncerte dalyvaus Lietuvos kariuomenės orkestras (vadovas ir dirigentas – mjr. E. Ališauskas), mišrus choras „Sonoros“ (vad. V. Skapienė), Eugenijus Chrebtovas (baritonas).

Koncerto Vilniaus Rotušės aikštėje programa čia: http://bitly.ws/sB3i

Renginys socialiniuose tinkluose – https://fb.me/e/1LU8VUWWR

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt