Baltijos keliui – 33-eji: proginis koncertas Rotušės aikštėje

Baltijos kelias

Rugpjūčio 23 d. Rotušės aikštėje skambės „Bunda jau Baltija!“ – Vilnius kvies švęsti 33 metų Baltijos kelio sukaktį. Nemokamame koncerte pasirodys garsūs Lietuvos atlikėjai ir ansambliai, kurie atliks žymius istorinius kūrinius. 

Nuo 19 val. koncertuos Lietuvos kariuomenės orkestras, Valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva“ choras, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistai Julija Stupnianek (sopranas) ir Tomas Pavilionis (tenoras). Skambės Baltijos šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos – valstybiniai himnai ir visiems brangi istorinė giesmė „Bunda jau Baltija!“.

Baltijos kelio sukakties minėjime dalyvaus Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos vadovas, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininkas Vytautas Landsbergis ir Vilniaus miesto savivaldybės meras Remigijus Šimašius.

Koncertas – „Rotušės kolonados“ dalis.  Vasaros festivalis vilniečius ir sostinės svečius džiugins iki pat rugsėjo 1 d., kas savaitę, nuo 19 val. Laukia muzikiniai ir poetų pasirodymai, vaizdo projekcijų pristatymai ir kt. Festivalis dedikuotas Vilniaus Magistrato 635-osioms metinėms ir artėjančiam Vilniaus 700 metų jubiliejui. Daugiau apie programą: https://bit.ly/3P9SqiR.

Renginį globoja: Vilniaus miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos>>https://fb.me/e/3JEsbOXkF