„Sostinės dienų“ atidarymo vakarą – grandiozinis Marijono Mikutavičiaus koncertas su grupe

Sostinės dienos

Sostinės dienų koncertas. Sauliaus Žiūros nuotr.

Kūrybingų, talentingų ir energingų asmenybių miestas Vilnius garbaus 700-ojo jubiliejaus išvakarėse miestiečius bei svečius kviečia į didžiausio festivalio „Sostinės dienų“ gyvo garso koncertus. Pirmąjį rugsėjo savaitgalį skirtingose Vilniaus erdvėse viešpataujanti šventė suvienys įvairių muzikos stilių gerbėjus, klausytojus ir visokiausių pomėgių festivalio lankytojus. Rugsėjo 2 d. vyksiantis didysis „Sostinės dienų“ atidarymo vakaras Katedros aikštėje – tai išskirtinė festivalio dovana gausybei vilniečių ir iš visos Lietuvos atvykstančių žmonių: čia savo grandiozinį koncertą surengs viena didžiausių Lietuvos scenos žvaigždžių – Marijonas Mikutavičius su grupe.

„Sostinės dienų“ festivalio istorijoje toks didžiulis Marijono koncertas bus rengiamas pirmą kartą. Šis susitikimas su vilniečiais bei miesto svečiais suteiks galimybę išgirsti visus garsiausius jo superhitus, patirti rekordinę dozę gerų emocijų, išsišokti, išsidūkti, išsirėkti, pamiršti rūpesčius ir problemas. Kai dainuoja Marijonas – kitas pasaulis neegzistuoja.
Marijono Mikutavičaus pasirodymų unikalumą lemia dainininko asmenybė, jo gebėjimas vienu metu būti ir paprastu, ir giliu, taip pat talentas sukurti ryšį tarsi su kiekvienu klausytoju asmeniškai ir, žinoma, sprogstanti Marijono energija.

Bene populiariausio Lietuvos atlikėjo dainos visai nepavaldžios laikui – ar tai būtų prieš aštuonerius metus sukurtos „Balintos sienos“, ar prieš dvidešimt vienerius įrašyti „Trys milijonai“, ar užpernai visus nokautavusi „Ši vasara“, ar ką tik pasirodžiusi „Aš gyvenau“.„Geras koncertas – tas, per kurį žmonės tiesiog pamiršta realybę ir visa širdimi atsiduoda muzikai“, – sako Marijonas Mikutavičius, per kurio dainas „Nebetyli sirgaliai“, „Ar mylėsi tu mane“, „Pasveikinkit vieni kitus“, „Trys milijonai“ publika tiesiog pašėlsta arba kartu su juo jautriai išgyvena „Balintas sienas“, „Degančias rankas“ bei „Drąsių nieks nežudo“.

Marijonas – neįtikėtinos charizmos dainininkas. Jis šelmiškas, pasiutęs, kartais atviras iki skausmo, nemeluojantis, neapsimetantis, nevaidinantis personažo ir atvira širdimi išgyvenantis kiekvieną koncerto akimirką.
„Pavarom taip, kad po koncerto rūbus reikėtų ne skalbti, o išmesti“, – daugiatūkstantinei publikai mėgsta siūlyti Marijonas Mikutavičius.
„Sostinės dienos 2022“ šiemet rengiamos rugsėjo 2–4 dienomis. Visi festivalio renginiai nemokami.

Daugiau informacijos – festivalio www.sostinesdienos.lt tinklapyje.