Tautų mugės metu sostinės centre bus eismo ribojimų

Šį savaitgalį Vilniaus senamiestyje jau keturioliktą kartą vyks Tautų mugė, kurioje kviečiama geriau pažinti Lietuvoje gyvenančių tautinių bendrijų tradicijas, amatus, nacionalinius valgius, papročius. Mugėje kasmet dalyvauja aktyviausi amatų ir kulinarijos meistrai, dainininkai ir šokėjai. Mugės pramogos vyks visame Gedimino prospekte, Odminių ir Žemaitės skveruose, Lukiškių aikštės prieigose, Arkikatedros aikštėje.

Prieš renginį ir jo metu bus transporto eismo ribojimų, laikinųjų kelio ženklų.

Eismo ribojimai renginio metu

ribojimų schema
Nuo rugsėjo 15 d. 19 val. iki rugsėjo 19 d. 4 val. bus draudžiamas transporto eismas Gedimino prospektu nuo Šventaragio iki Vilniaus gatvės (išskyrus renginio organizatorių ir prekybininkų, turinčių leidimus patekti į renginio teritoriją, transportą);

Nuo rugsėjo 15 d. 21 val. iki rugsėjo 19 d. 6 val. draudžiamas transporto eismas Gedimino prospektu nuo Vilniaus iki J. Tumo-Vaižganto gatvės.

Nuo rugsėjo 17 d. 8 val. iki rugsėjo 18 d. 20 val. bus draudžiama į Gedimino prospektą įvažiuoti ir iš šalutinių gatvių (išskyrus renginio organizatorių ir prekybininkų, turinčių leidimus patekti į renginio teritoriją, transportą ir viešąjį transportą);

Automobilių stovėjimo vietų rezervacija

Gyventojams ir įmonėms išduoti leidimai statyti automobilius mokamose automobilių stovėjimo vietose mėlynojoje ir raudonojoje zonose Tautų mugės metu, t. y. rugsėjo 16–19 d., galios ir kitose stovėjimo zonose.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt