Kvietimas į vertinimo komisiją

Renkama komisija

UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ kviečia į Architektūrinio atviro projekto konkursų vertinimo komisijas.

2022 m. rugsėjo mėnesį „Vilniaus vystymo kompanija“ paskelbė keturis architektūrinio atviro projekto konkursus, kuriuose bus atrinkti geriausi projektai darželiams Balsiuose ir Šnipiškėse, progimnazijoms Perkūnkiemyje ir Pavilnyje. Vilniaus miesto savivaldybė projektams kelia aukščiausios architektūros kokybės reikalavimus, projektai turi atitikti šiuolaikinės Vilniaus mokyklos architektūros taisykles, sprendiniams keliami uždaviniai kurti erdvių įvairovę ir draugiškumą kiekvienam. Idėja turi būti originali ir inovatyvi, o taip pat pastatas turi būti derantis prie urbanistinio ir socialinio konteksto.

Renkama ekspertų komisija

Konkursams pateiktus projektus vertins atrinkti komisijos nariai. „Vilniaus vystymo kompanija“ kviečia architektūros srities profesionalus, padėsiančius išrinkti geriausią architektūrinį sprendimą išreiškiantį projektą.

Vertinimo komisijos narių ir recenzentų atranka vyksta užpildžius kvalifikacijos ir patirties anketą, kurioje prašoma nurodyti savo kontaktus ir duomenis.

Veikla ir dalyvavimas architektūrinės idėjos projekto konkursų procese yra apmokama pagal sudaromą sutartį.

Prašome anketą užpildyti ir pateikti iki 2022 m. lapkričio 11 d. ANKETA

Architektūros projekto konkursai vyksta iki 2023 m. sausio.

Geriausių idėjų autoriai bus apdovanoti premijomis: pirmos vietos laimėtojui skiriama 11 tūkstančių eurų, antros – 9 tūkstančių eurų, trečiosios vietos – 6 tūkstančių eurų premijos.

Numatomos projektų vertės:

Darželis Aušrinės gatvėje – apie 9 mln. Eur

Darželis Kernavės gatvėje – apie 9 mln. Eur

Progimnazija Pavilnionių gatvėje – apie 27 mln. Eur

Progimnazija S. Lozoraičio gatvėje – apie 26 mln. Eur