700-ojo gimtadienio sveikinimai kiekvienam naujagimiui Vilniuje

700-ojo gimtadienio sveikinimai naujagimiams

Nuotr. Kastyčio Mačiūno

Artėjant sostinės jubiliejinei sukakčiai, nuo šiandien visus metus kiekvienas mažylis ar mažylė gimdymo namuose Vilniuje gaus po ypatingą dovanąsmėlinuką su užrašu „Gimęs būti Jaunas“. Sveikinime užkoduotas jubiliejinis miesto šūkis –Vilnius: 700 metų jaunas veržlumo, smalsumo, kūrybos, ryžto, aistros įsikūnijimas. 

„Kiekvienas naujagimis – ateities Vilnių kursianti asmenybė. 700-ieji metai – istorinis įvykis ne tik miesto, bet ir mažųjų miestiečių gyvenime. Todėl kiekvieną naująjį vilnietį norime pasitikti dėmesiu ir palinkėti žavios ir laimingos vaikystės“, – sako Vilniaus vicemerė Edita Tamošiūnaitė.

Vicemerė Edita Tamošiūnaitė perduoda šventinius smėlynukus

Nuotr. Kastyčio Mačiūno

Šiandien VšĮ Vilniaus gimdymo namų, VšĮ Vilniaus miesto klinikinės ligoninės gimdymo skyriaus, privačios ligoninės „Baltijos ir Amerikos klinika“ gimdymo skyriaus ir Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos Akušerijos skyriaus medikams vicemerė dėkojo už pagalbą mažiesiems išvystant šį pasaulį ir Vilniaus sveikinimus perdavė naujagimių mamoms ir tėčiams bei palinkėjo ramių naktų, kantrybės, sveikatos auginat jaunas, veržlias ir kūrybiškas asmenybes.

2021-aisiais Vilniuje gimė daugiau nei 6000 naujagimių, 2020 m. – 6332, 2019 m. – 6751.

Vilnius sveikina naujagimius

Nuotr. Kastyčio Mačiūno

Gimtadienio metu Vilniaus gyventojų ir miesto svečių laukia įvairios pramogos bei staigmenos. Susipažinti su visa artėjančių renginių programa kviečiame puslapyje www.700vilnius.lt.