Vilnius kviečia į konkursą „Kuriu Kalėdų nuotaiką Vilniuje“

Nuotr. S. Žiūros

Pasitikdamas artėjantį žiemos švenčių sezoną, Vilnius kviečia į tradicinį konkursą „Kuriu Kalėdų nuotaiką Vilniuje 2022“. Šių metų tema – jaukios ir tvarios Kalėdos.

Vilniaus verslininkai, įmonės, įstaigos ir bendruomenės kviečiami tęsti puošybos  tradiciją, bet stengtis rinktis tvarius, tausojančius sprendimus.

„Metas kūrybiškumui, išmonei, puošiant ne tik savo vitriną, langą – ir kiemus, fasadus, skverus, pasažus, gatves. Linkime ne tik žavėti, įkvėpti ir kurti šventę Vilniuje, bet ir galvoti apie aplinkai draugiškus sprendimus, rinktis tvarias idėjas, atsakingą energijos ir medžiagų išteklių vartojimą – tai bus labai svarbu renkant laimėtojus“, – kviečia Vilniaus mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė. 

Nuotr. S. Žiūros

Dalyvavimas konkurse – nemokamas. Tereikia iki gruodžio 11 d. (imtinai) užpildyti dalyvio registracijos anketą   svetainėje www.kaledossostineje.lt/konkurso-registracija. Dalyviai turi atsiųsti kokybišką dekoruoto objekto nuotrauką el. paštu [email protected]

Konkurso dalyvius gali siūlyti kiekvienas

Pastebėję Vilniuje originaliai išpuoštą erdvę, visi galime siūlyti dalyvauti konkurse – tereikia el. paštu [email protected] atsiųsti kokybišką nuotrauką ir nurodyti išpuoštos vietos adresą.

Nuotr. S. Žiūros

Konkurse bus vertinamos šventinę nuotaiką kuriančios Vilniaus miesto vitrinos, viešos erdvės, kurias puošiant kūrybinės idėjos bus įgyvendintos, vadovaujantis tvarumo principais.

Šventiškai dekoruotus objektus gruodžio 14–20 d. vertins Vilniaus miesto savivaldybės Kalėdų komiteto sudaryta komisija. Nugalėtojai bus skelbiami 2022 m. gruodžio 21-ąją. 

Nuotr. S. Žiūros

Keturi daugiausiai komisijos balų surinkę konkurso dalyviai bus apdovanoti: 1500 eurų (I vieta), 1200 eurų (II vieta) ir 800 eurų (III vieta). Specialiu 1200 eurų prizu bus apdovanota daugiausiai komisijos balų surinkusi bendruomenių iniciatyva.

Daugiau informacijos apie konkursą tel. 8 689 66291 arba  el. p. [email protected] , o apie „Kalėdos sostinėje 2022“ renginius čia: https://www.kaledossostineje.lt/

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]