Prasidėjo neterminuotas „Vilniaus viešojo transporto“ vairuotojų streikas

Gruodžio 5 d. bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) darbuotojų profesinė sąjunga pradėjo neterminuotą streiką. Šiuo metu streikuojančių darbuotojų sąraše – 489 darbuotojai. Troleibusų išvyko daugiau nei buvo planuota, tad susisiekimas jais yra geresnis. Labiausiai paveiktos kelionės autobusų maršrutais.

Pagal teismo nutartį, VVT ir už streiko organizavimą atsakingi profesinės sąjungos atstovai turi užtikrinti ne mažiau kaip 50 proc. minimalių paslaugų teikimą miestiečiams. Kilus grėsmei dėl šios nutarties neįvykdymo, profesinė sąjunga įsipareigojo bendrovei nedelsdama reaguoti į susidariusią situaciją ir garantuoti reikiamą skaičių darbuotojų, kad susisiekimas miesto maršrutais keleiviams būtų užtikrintas. Šiandien VVT aptarnaujamuose maršrutuose autobusų reisų sumažinta perpus

Paskutiniai tvarkaraščių atnaujinimai yra padaryti šiandien 6 val. ryte ir jie neturėtų kisti dienos eigoje. Vis dėlto prašome keliones planuoti su laiko atsarga ir prieš išvykstant būtinai tikrinti viešojo transporto tvarkaraščius www.stops.lt, „m.Ticket“, o realiu laiku transporto priemones galite matyti „Google Maps“ ir „Trafi“ programėlėse.

Primename, kad kitų vežėjų maršrutai važiuos įprastais tvarkaraščiais. Vežėjų aptarnaujami maršrutai pateikti šiame polapyje: www.judu.lt/vezejai.

Streiko metu kelionės viešuoju transportu bus sutrikdytos. Suprantame, kad situacija mieste apsunkinta, todėl atsiprašome visų gyventojų, ypatingai viešojo transporto keleivių, už nepatogumus ir dedame visas pastangas, kad netrukus vėl galėtume keliauti įprastai.

Aktualiausia informacija apie streiką skelbiama www.streikas.lt

Svarbu vairuotojams

Sumažėjus viešojo transporto reisų dažnumui, gyventojai rinksis alternatyvius keliavimo būdus, todėl prognozuojami išaugę transporto priemonių srautai mieste. Keliones reikėtų planuoti su laiko atsarga bei sekti eismo srautus „Google Maps“ ir „Waze“ programėlėse. Esant galimybei rekomenduojama rinktis darbą nuotoliniu būdu ir vengti kelionių piko metu.