Kvietimas į grupinio gyvenimo namų Pagirio g. projektinių pasiūlymų aptarimą

Vilniuje pertvarkoma institucinės globos sistema – steigiami grupinio ir savarankiško gyvenimo namai, dienos užimtumo ir dienos globos centrai, socialinės dirbtuvės psichikos negalią turintiems žmonėms. Grupinio gyvenimo namai atsiras ir Pagirio gatvėje. Projekto rengėjas „Vilniaus vystymo kompanija“ pristato grupinių namų projektinius pasiūlymus ir kviečia gyventojus į jų aptarimą. 

Su projektiniais pasiūlymais galite susipažinti https://bit.ly/3Bf1aQJ.

Projektiniai pasiūlymai skelbiami antrą kartą. Po pirmojo susitikimo su gyventojais projektinių pasiūlymų sprendiniai buvo pakoreguoti dėl brandaus medžio išsaugojimo.   

Projektiniai pasiūlymai bus svarstomi gruodžio 22 d. 17 val. nuotoliniu būdu. Susitikimo nuoroda https://bit.ly/3VDMzGG

Vieno aukšto 374 kv. m name suprojektuota 10 gyvenamųjų kambarių, bendra svetainė, valgomasis, virtuvės zona. Dalis šio namo patalpų skirta darbuotojams. 

Grupinio gyvenimo namų gyventojams bus teikiama visokeriopa profesionali pagalba ir priežiūra, orientuota į individualius poreikius (tvarkant finansus, apsiperkant, įgyjant savitvarkos, darbinių įgūdžių ir pan.). Šalia šio namo gyventojų visada bus lydintis asmuo – namuose dirbs socialiniai darbuotojai ir jų padėjėjai, kurie padės rūpintis asmenine higiena, tinkamai vartoti medikamentus, įgyti maisto gaminimo ir namų ruošos įgūdžių.

Tokie būstai labai reikalingi žmonėms, turintiems intelekto, psichosocialinę ar psichikos negalią, kad galėtų gyventi visavertį gyvenimą bendruomenėje. 

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]