Lazdynų baseiną laikinai operuos sostinės įstaiga „Active Vilnius“

Vilniaus miesto savivaldybės Taryba, siekdama užtikrinti baigiamo statyti Lazdynų baseino funkcionalumą ir būtinų paslaugų teikimą, nutarė laikinai patikėti baseino operavimą VšĮ „Active Vilnius“ iki bus nustatytas objekto operatorius viešo konkurso būdu.

„Statybos darbai Lazdynų baseine faktiškai yra užbaigti, tačiau tam, kad galėtume atlikti darbų užbaigimo ir statinio pridavimo procedūras ir kuo greičiau atverti duris lankytojams, privalome nustatyti baseino operatorių. Kadangi „Active Vilnius“ jau kelerius metus sėkmingai prižiūri Fabijoniškių baseiną ir turi visą reikiamą kompetencijų paketą, nusprendėme laikinai patikėti šiai įstaigai prižiūrėti Lazdynų komplekso veiklą“, – sakė Vilniaus miesto vicemeras Valdas Benkunskas.

Lazdynų baseinas veiklą pradės be atskiros SPA zonos. Jos įrengimas bus vykdomas atskirose patalpose, baseinui jau veikiant. Toks sprendimas priimtas siekiant taip laukiamo baseino erdves naudojimui paruošti kuo greičiau. Tačiau vertinant išaugusias energijos resursų kainas, vien plaukimo paslaugų teikimas nesugeneruos pakankamo pajamų srauto, kad projektas būtų finansiškai patrauklus komercinės veiklos vykdytojams, todėl laikotarpiu iki SPA zonos įrengimo, Lazdynų baseinui reikalingas laikinas valdytojas.

Likinai baseiną operuosianti VšĮ „Active Vilnius“ komanda aprūpins objektą visa būtina vidaus įranga ir rūpinsis paslaugų kokybe objekte. Taip pat bus didinamas neformaliojo švietimo prieinamumas, skatinama sveika gyvensena ir aktyvus laisvalaikis Vilniaus mieste.

Sostinės taryba taip pat patvirtino komercinius paslaugų įkainius Lazdynų baseine. Vienkartinio apsilankymo baseine kaina bus nuo 9 eurų darbo dienomis (nuo 10:00 iki 16:00 val.) iki 15 eurų neribotomis valandomis ir savaitgaliais. Sumažinto abonemento kaina – 35 Eur – taip pat bus siūloma šeimai su vienu vaiku nuo 6 iki 18 metų amžiaus ir 40 Eur šeimai su dviem ar daugiau vaikų.

Moksleiviams, studentams, pedagogams, senjorams ir neįgaliesiems, pateikusiems pažymėjimus bus suteikiama 20 procentų nuolaida, o vaikai iki 6 metų amžiaus su suaugusiojo palyda bus įleidžiami nemokamai. Organizacijoms, įstaigoms, įmonėms ir žmonių grupėms nuo 5 asmenų bus taikoma 10 procentų nuolaida.

Lankytojams taip pat bus siūlomi įvairus abonementai bei plaukimo programos. Mėnesinis narystės mokestis mokant kas mėnesį ir pasirašius metinę sutartį – 45 Eur, o įsigyjant metinį abonementą ir mokant iš karto – 41 Eur. Įsigyjant abonementą 1 mėnesiui kaina sieks – 79 Eur, 3 mėnesiams – 49 Eur.
8 treniruočių paketas vaikams, norintiems išmokti plaukti su trenerio pagalba kainuos 79 Eur, 4 plaukimo treniruotės – 44 eur. Suaugusiesiems 8 plaukimo pamokų kaina sieks 89 Eur, o 4 pamokos kainuos 54 Eur.

Viso 25 m ilgio baseino nuoma kainuos 350 Eur/val., vieno takelio nuoma – 50 Eur/val. Atitinkamai 50 m baseine nuomos mokesčiai sieks 800 Eur/val., ir 90 Eur/val.

 

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]