„Releven Prime Properties“ kviečia išsakyti nuomonę dėl būsimų pastatų Lvivo gatvėje 

Vilniuje, Šnipiškėse, bendrovės „Releven Prime Properties“ užsakymu projektuojami du nauji administraciniai ir vienas gyvenamosios paskirties pastatas. Jei po visuomenės pastabų Savivaldybės specialistai pritars projektiniams pasiūlymams, bus galima rengti biurų ir gyvenamųjų patalpų komplekso Lvivo g. 59 sklype techninį projektą.

Šiuo metu pristatomi administracinių pastatų ir daugiabučio gyvenamojo namo projektiniai pasiūlymai, su kuriais galima susipažinti čia –  https://bit.ly/3IcMYfh

Projektinių pasiūlymų svarstymas – tai etapas, kai visuomenė gali išsakyti savo nuomonę apie projektą ir teikti savo siūlymus. Viešai konsultacijai pristatomi projektai dar nėra sulaukę Savivaldybės pritarimo – specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas.

Projekto svarstymas vyks 2023 m. sausio 13 d., 17 val., Vilniaus miesto savivaldybės patalpose, Konstitucijos pr. 3, Tarybos posėdžių salėje.   

Projektuojamas sklypas – viena paskutinių didelių neišvystytų teritorijų Konstitucijos prospekto prieigose. Privačiame 1,2 ha ploto sklype šiuo metu pastatų nėra, teritorija apaugusi medžiais. Už šios teritorijos prasideda mažaaukštis istorinis Šnipiškių priemiestis. 

Šioje teritorijoje planuojama statyti šešių korpusų administracinių pastatų ir gyvenamųjų namų kvartalą. Pastatai – nuo 1 iki 22 aukštų. Po jais suplanuota trijų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė 804 automobiliams, dviračių saugyklos ir techninės patalpos. Įvažiavimas į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę bus iš Lvivo ir Krokuvos gatvių. Bendras pastatų plotas – 55 tūkst. kv. m, požeminė dalis – 34 tūkst. kv. m. 

Pirmasis aukštas bus skirtas komercijai – prekybos, paslaugų, maitinimo įmonėms. Stogai bus apželdinti, įrengiamos terasos. Gyvenamajame pastate projektuojama apie 330 įvairaus dydžio butų. Administracinėse patalpose planuojama daugiau kaip 1100 darbo vietų.  

Teritorijoje planuojamos viešosios erdvės: apželdinti skverai, pėsčiųjų takai, vidiniai kiemeliai ir želdinių masyvai.

Pastato projektas atrinktas 2021 metų pabaigoje vykusio tarptautinio kviestinio architektūros konkurso būdu. Buvo pateikti 6 projektai, iš kurių tolesniam vystymui atrinkti du: „Summit” (aut. UAB „Aketuri architektai“) ir „Watermark”  (aut. UAB „Arches“). Generalinis projektuotojas – UAB „Sweco Lietuva“. 

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]