Atsisveikinimas su Kalėdų eglutėmis ir Trijų Karalių dovana Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje

Sausio 6 dieną Mokytojų namų kiemelyje jau 31-ąjį kartą nuaidėjo tradicinė šeimų šventė ,,Lik sveika, Kalėdų eglute“. Kaip ir kasmet daugelis atsakingų vilniečių šeimų neišmetė nupuoštų eglučių į gatvę, atnešė jas į Mokytojų namų kiemelį ir džiugiame šurmulyje atsisveikino su žaliaskarėmis iki kitų metų. Net du pilni eglučių sunkvežimiai išriedėjo iš šventinio kiemo.

Šiemet į smagų sambūrį vaikus sukvietė animatorių komanda ,,Gyvi žaislai“ . Kartu su išmintingąja varna ir miško žvėreliais vaikai šoko prisimindami naujametines linksmybes, lakstė nuo pūgos ir dūkdami galynėjosi su tą vakarą žvarbiai paspaudusiu šaltuku.

Vėliau stebuklingo kiemo scenoje pasirodė burtininkas Ozas, jis užbūrė vaikus savo žongliravimo magija. Daugelis jaunųjų vilniečių ir patys pabandė išsukti šviečiančias lėkštes ir žongliruoti pūgą primenančiomis skarelėmis. Linksmai šurmuliuodami šventės dalyviai sulaukė ir pagrindinių svečių – Trijų karalių. Šiemet Kasparas Merkelis ir Baltazaras ne tik palaimino visus susirinkusius, palinkėjo gerų ir prasmingų metų, bet ir atnešė žinią, kad mūsų mylimas miestas švenčia garbingą jubiliejų.

Ta proga visi susirinkę šventėje džiaugsmingais ,,Valio“ ir konfeti šūviais pasitiko didžiulį tortą, su septyniais fejerverkais, simbolizuojančiais, kad Vilniui sukanka 700 metų! Linkėdami savo miestui klestėjimo ir gausos visi vaišinosi ir pažadėjo pasimatyti kitais metais, kai Vilniui bus 701 ir jis vis dar bus jaunas!