Donato Ulvydo filme pagrindiniu aktoriumi tapo Vilnius

2023 metai prasidėjo minint 700 Vilniaus jubiliejų. Prie gausybės Vilniaus savivaldybės ir „Go Vilnius“ iniciatyvų prisidėjo ir 6 metus brandinta režisieriaus D. Ulvydo idėja Lietuvai priminti apie R. Gavelio romaną „Vilniaus Pokeris“.

Sausio 28 d., 19.00, Vilniaus Kino Klasteryje (Meistrų gatvė 12C), kino, literatūros ir muzikos mylėtojai kviečiami atvykti į šias tris meno sritis aprėpiantį renginį „Vilniaus Pokeris“, kurio metu džiazo orkestras „Vilnius JJAZZ Ensemble“ atliks originalias Kipro Mašanausko ir Jievaro Jasinskio kompozicijas, bus pristatytas lapkritį nufilmuotas Vilniaus Pokerio kino anonsas, o renginio erdvės atskleis kino aikštelės užkulisius.

2022 metų lapkritį, D. Ulvydas vilniečius bei miesto svečius pakvietė į uždarą „Vilniaus Pokerio“ kino aikštelės filmavimo seansą. Lukiškių kalėjimo kupole visi norintys netilpo, tačiau režisierius žadėjo kino-koncertą kartoti ir suteikti galimybę į jį pakliūti norintiems tapti unikalaus renginio dalimi. Vilniaus gimtadienio proga žiūrovai, klausytojai ir skaitytojai galės išvysti kaip atrodo kino industrijos užkulisiai bei pasimėgauti gyvo garso kino koncertu. Jo metu scenoje net 22 atlikėjai, o dainininkės Kotrynos Juodzevičiūtės bei aktoriaus Andriaus Paulavičius vokalinis duetas nustebins jautrumu, drąsa, ekscentriškumu ir šiuolaikiška romano interpretacija.

Jaunas Vilnius ir jaunas „Vilniaus Pokeris“ laukia visų užsiregistravusių nemokamam kino koncerte.