Startuoja miesto gimtadienio iššūkis – kviečia Vilniui dovanoti savo žingsnius

Vilniui pasitinkant 700 metų gimtadienį, nemokamos vaikščiojimo programėlės „#walk15“ komanda visus norinčius kviečia prisijungti prie reikšmingos iniciatyvos – žingsnių iššūkio „Gimtadienio žingsniai Vilniui“.

Kviečia dovanoti žingsnius

Išankstinė registraciją į iššūkį jau prasidėjo, o prisijungusiųjų prie jo gyventojų žingsnių skaičiavimas prasidės nuo sausio 25 d. – oficialaus miesto gimtadienio, ir tęsis iki sausio 28 d.

Iššūkio dalyviai kviečiami pasirinkti vieną iš 25 programėlėje „#walk15“ jau sukurtų komandų ir su savo pasirinkta komanda per keturias dienas nueiti 700 000 žingsnių. Žingsnių iššūkio dalyviai gali rinktis iš tokių komandų kaip Stiklo kvartalas, Pučkorių atodanga, Televizijos bokštas, Valdovų rūmai, Mokyklų komanda ar dar dvidešimties kitų.

„Kartu su visa „#walk15“ komanda nusprendėme miestui gimtadienio proga padovanoti žingsnių iššūkį, taip kviesdami visus gyventojus susiburti ir drauge bent keturias dienas formuoti sau bei aplinkai draugiškesnius įpročius“, – sako iššūkio iniciatorė ir programėlės „#walk15“ kūrėja Vlada Musvydaitė-Vilčiauskė.

Prisijungę prie iššūkio dalyviai galės matyti ir kiek tonų CO2 per šias keturias dienas sutaupė, automobilius iškeitę į pasivaikščiojimą.

Prisijungti kviečiami visi

Prisijungti prie žingsnių iššūkio „Gimtadienio žingsniai Vilniui“ gali visi norintys. Pakanka parsisiųsti nemokamą vaikščiojimo programėlę „#walk15“ ir skiltyje „IŠŠŪKIAI“ pasirinkti Vilniaus gimtadienio iššūkį. Jei vartotojai programėlę jau turi, savo telefone pakanka spustelėti ŠIĄ NUORODĄ.

Išankstinė registracija jau startavo. Prisijungus dabar, žingsniai automatiškai bus pradedami skaičiuoti nuo sausio 25 d.

Renginys yra Vilnius 700 programos dalis.