Prie Antakalnio ligoninės pradedamas statyti papildomas operacinių ir reanimacijos korpusas

Papildomas operacinių ir reanimacijos korpusas prie Antakalnio ligoninės

Vasarį prasideda Vilniaus miesto klinikinės ligoninės, dar kitaip vadinamos Antakalnio ligoninės, priestato statyba. Daugiau kaip 3,7 tūkst. kv. m ploto priestate bus įrengta 10 šiuolaikinius reikalavimus atitinkančių operacinių, įkurti nauji intensyviosios terapijos skyriai su 18 reanimacijai skirtų lovų. Taip pat atsidarys naujas hemodializės poskyris, kuriame bus 19 lovų dializuojamiems pacientams.

Projekto metu ne tik įrengiamos naujos gydymo paslaugų patalpos – bus sumontuoti ir nauji inžineriniai tinklai, sutvarkyta dalis ligoninės teritorijos. Šalia esančiuose žaliuosiuose plotuose bus pasodinti 64 medžiai ir apie 370 kv. m naujų krūmų ir želdynų. Ten, kur medžiai auga ant dabartinių šiluminių trasų ir trukdo atraminės sienutės statybai, bus šalinamas 21 medis.

Kol bus statomas naujasis ligoninės korpusas, nežymiai keisis pėsčiųjų judėjimo kryptys, dėl laikinai aptverto dalies sklypo bus ribojamas praėjimas iš ligoninės kiemų link Grybo ir Klinikų g. sankirtos. Vykdant statybos darbus galimi daliniai automobilių eismo ir parkavimo apribojimai Žolyno g., bei Vilniaus miesto klinikinės ligoninės teritorijoje.