Penktadienį Vingio parke vyks A. Mamontovo koncertas: aktuali informacija renginio dalyviams

Koncertas Vingio parke

Nuotr. S. Žiūros

Šį penktadienį (birželio 9 d.) Vingio parke vyks Andriaus Mamontovo koncertas, kurio metu laikinai keisis automobilių eismo organizavimas, o viešasis transportas kursuos ilgiau ir dažniau.

Eismo ribojimai Vingio parko prieigose

Birželio 9 d. Vingio parke nuo įvažiuojamojo kelio iš Geležinio Vilko gatvės pusės iki Vingio parko estrados 8–24 val. bus draudžiamas transporto priemonių eismas (išskyrus renginį aptarnaujantį transportą ir Vingio parke įsikūrusių įstaigų darbuotojų bei lankytojų transportą). Taip pat 16–24 val. bus įvestas vienpusis eismas Eigulių, Birutės, Giraitės ir Elektrinės gatvėse.

Keliaukite viešuoju transportu

Patogiam nuvykimui į koncertą ir grįžimui iš jo siūlome rinktis viešąjį transportą, kuris važiuos ne tik ilgiau, bet ir dažniau – iki pat 24 val. kursuos 1G, 2G, 3G, 4G, 6G, 10, 22, 24, 53, 56 maršrutų autobusai ir 4, 6, 7, 17 maršrutų troleibusai.

Vakaro metu dažniau važiuos 24, 56 maršrutų autobusai, kurie nuo 17 iki 24 val. taip pat stos laikinoje „Jaunas kaip Vilnius“ viešojo transporto stotelėje – Geležinio Vilko gatvėje šalia M. K. Čiurlionio g. tilto.

Eismo tvarkaraščius rasite www.judu.lt ir www.stops.lt.

Viešojo transporto išvykimus realiu laiku galima stebėti virtualioje švieslentėje.