Išnagrinėti prašymai šildymo išlaidų kompensacijai gauti

Klientų aptarnavimas

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Vilniaus miesto savivaldybės socialinių išmokų skyrius išnagrinėjo visus šildymo sezono metu gyventojų pateiktus prašymus gauti būsto šildymo išlaidų kompensaciją. Prašymams, kurie pateikti su visais reikalingais duomenimis, yra priimti sprendimai.

Pareiškėjai, kurių prašymams sprendimui dėl teisės į kompensaciją nustatymo priimti trūksta dokumentų ir (ar) informacijos, informuojami pranešimu SPIS sistemoje, el. paštu, arba paštu – priklausomai nuo prašymo pateikimo būdo ir prašyme nurodytų kontaktų. Šiems prašymams atitinkami sprendimai bus priimti gavus (negavus) trūkstamus dokumentus. Taip pat nagrinėjami prašymai, gauti šių metų gegužės mėn.

Gyventojams, kuriems priklauso teisė gauti kompensaciją, šilumos tiekėjas apskaičiuos ir ją pritaikys einamosiose mėnesio sąskaitose už visus paskirtus laikotarpius. Sąskaitas jau apmokėję vilniečiai einamosiose sąskaitose matys permoką, kuria bus dengiami ateities mokėjimai ar jų dalis.

Daugiau informacijos apie būsto šildymo išlaidų kompensacijas galite rasti paslaugos aprašyme ir www.vilnius.lt puslapyje Dažniausiai užduodamų klausimų potemėje „Būsto šildymo ir vandens kompensacijos“.