Dėl avarinio remonto įvedami laikini eismo ribojimai Švitrigailos gatvėje

Atliekant avarinį dujotiekio remontą ties pastatu adresu Švitrigailos g. 1, įvedami eismo ribojimai. Laikini pakeitimai galios nuo dabar ir preliminariai truks iki rytojaus (rugpjūčio 4 d.). Kaip informuoja AB „Energijos skirstymo operatorius“, priklausomai nuo darbų apimties, ribojimai gali tęstis ilgiau, tačiau dedamos pastangos darbus užbaigti kiek įmanoma greičiau.

Minėtu laikotarpiu nuo J. Basanavičiaus–V. Kudirkos–Švitrigailos gatvių sankryžos Naujininkų kryptimi eismas bus leidžiamas tik viena eismo juosta, t. y. nepaliekant galimybės persirikiuoti iš pirmos į antrą juostą ties A juostos pradžia. Siekiant išvengti spūsčių sankryžoje, visos transporto priemonės į antrą eismo juostą bus nukreipiamos prieš pasiekiant sankryžą.

Ribojimai apima ir pėsčiųjų perėją per Švitrigailos gatvę, jos pėstiesiems kirsti darbų metu galimybės nebus.

Laikinai keisis viešojo transporto eismo organizavimas

Iki eismo ribojimų pabaigos 10 ir 17 maršrutų troleibusai iš V. Kudirkos gatvės suks į J. Basanavičiaus gatvę ir Savanorių prospektu važiuos iki Savanorių pr. žiedo, kur apsisukę grįš iki V. Kudirkos gatvės ir keliones Antakalnio bei Žirmūnų kryptimis tęs įprasta trasa.

3G, 23 ir 73 maršrutų autobusų trasos nesikeis. Viešojo transporto keleivių prašome atkreipti dėmesį, kad įvažiavę į Švitrigailos gatvę autobusai stos stotelės priekyje (šalia įvažiavimo į kiemą tarp Švitrigailos g. 1 ir 3 pastatų).

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt