Ukrainos Nepriklausomybės diena „Už Jūsų ir mūsų laisvę!“

Laukiame visų rugpjūčio 24 d. 19 val. Vilniaus Rotušės aikštėje, koncerte UŽ JŪSŲ IR MŪSŲ LAISVĘ, skirtame Ukrainos Nepriklausomybės dienai!

Koncerte dalyvaus:

Būgnininkių ansamblis CRAZY DRUMMERS (Odesa, Ukraina)

Lietuvos kariuomenės KASP bigbendas, kapelmeisteris – kpt. Ričardas Čiupkovas

Grupė SKYLĖ ir Aistė Smilgevičiūtė

Solistai: Olena Enko (Ukraina), Maryna Pylypenko (Ukraina), Jurgis Brūzga, Neringa Nekrašiūtė, Tomas Pavilionis, Monika Pleškytė

„Crazy Drummers“ („Pašėlusios Būgnininkės) yra mušamųjų instrumentalisčių choreografinis ansamblis iš Odesos (Ukraina). Apsiginklavusios moderniais „žygiuojančiais būgnais“ ir pasidabinusios spalvingais kostiumais, charizmatiškosios būgnininkės nepalieka abejingų!

Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius su džiaugsmu jungiasi prie Rotušės aikštėje vyksiančio koncerto, skirto Ukrainos Nepriklausomybės dienai. Rokas su Aiste iš tų Lietuvos muzikantų, kurie aktyviai palaikė Ukrainos kovą dar gerokai iki plataus masto karo pradžios. Jie 2013-aisiais lipo į sceną garsiajame Kyjivo Maidane!

Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendas koncertuoja ir Lietuvoje, ir užsienyje. Kolektyvas, įsikūręs Krašto apsaugos savanorių pajėgų štabe, džiugina savo muzika per karinius ir visuomeninius renginius, groja mokyklose, aikštes, koncertų salėse, muzikos festivaliuose.

Tomas Pavilionis (tenoras) – LNOBT solistas, 2014 m. nominuotas „Auksiniam kryžiui“ ir „Padėkos kaukei“. 2015 m. pelnė LNOBT Metų operos vilties apdovanojimą . Bendradarbiauja su visais didžiausiais Lietuvos orkestrais, dainuoja Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, dalyvavo „Naujosios operos akcijos“, Baltijos kamerinio operos teatro, „Kultino“, „Artis opera“ pastatymuose, daug koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje.

Monika Pleškytė (sopranas) – LNOBT solistė, jau per pirmuosius trejus darbo metus parengė ir atliko apie dešimt didesnių ar mažesnių vaidmenų, tarp jų – Džildos F. Zeffirelli režisuotoje G. Verdi operoje „Rigoletas“ (2022 m.). Tapo Metų operos viltimi (2019 m.).

 

Renginio partneris – Ukrainos Respublikos ambasada Lietuvoje

Organizatorius – Vilniaus Rotušė

Mecenatas – Vilniaus miesto savivaldybė