NATO karinių orkestrų festivalio metu savaitgalį Vilniuje bus eismo pakeitimų

Šeštadienį ir sekmadienį sostinės Gedimino prospektu žygiuos NATO kariniai orkestrai, Katedros aikštėje laukia didysis koncertas, o sekmadienį vilniečiai ir miesto svečiai išvys šokėjų ir būgnininkių grupę iš Ukrainos Odesos miesto „The Crazy Drummers“. Nuo penktadienio numatoma eismo ribojimų, o šeštadienį bus ir viešojo transporto pokyčių.

Nuo rugpjūčio 25 d. 18.30 val. iki rugpjūčio 26 d. 01.30 val. bus draudžiamas transporto priemonių (išskyrus viešąjį transportą) eismas Šventaragio ir T. Vrublevskio gatvėse.

Nuo rugpjūčio 26 d. 18 val. iki rugpjūčio 27 d. 1 val. šiose gatvėse bus draudžiamas visų transporto priemonių eismas, o rugpjūčio 27 d. 13.30–17.30 val. bus draudžiamas transporto priemonių, išskyrus viešąjį transportą.

Taip pat 18-20 val. eismas bus draudžiamas, išskyrus renginio transportą, Vasario 16-osios gatvės dalyje nuo Šermukšnių gatvės iki Gedimino prospekto ir Gedimino prospekto dalyje nuo Vasario 16-osios iki J. Tumo-Vaižganto gatvės.

Viešojo transporto judėjimas

Atsižvelgiant į numatytus eismo ribojimus, nurodytais laikais keisis 10, 11, 33, 89 autobusų maršrutų trasos ir eismo tvarkaraščiai.

Todėl minimu laiku galimi 1G, 53, 88 maršrutų autobusų ir 2, 3, 6, 12 maršrutų troleibusų nukrypimai nuo eismo tvarkaraščių.

Su pakeistomis maršrutų trasomis galima susipažinti: https://arcg.is/OfHOS

Pakeistų viešojo transporto maršrutų eismo tvarkaraščiais skelbiami www.judu.lt

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]