Dalijimosi kultūrą skleidžianti Carito mugė „Menas dalintis“ kviečia Sostinės dienų svečius prisijungti

Rugsėjo 2 d. Vilniaus arkivyskupijos Carito bendruomenė jungiasi į Sostinės dienų šurmulį ir kviečia visus, suaugusius ir vaikus, Bernardinų sode dalyvauti kūrybinių pramogų ir paramos mugėje „Menas dalintis“.

„Menas dalintis“ – tai galimybė atsigręžti į kiekvieną žmogų, paaukoti su malonumu ir dalintis laiku bei savo širdies šiluma.

Renginio atidaryme dalyvius sveikins tarptautinis gospelo choras United Voices (vadovės Shasta Miller ir Monika Švilpaitė). Mugėje dalyvaus renginio gerumo ambasadoriai aktorė Justė Zinkevičiūtė ir verslininkas Laurynas Suodaitis su mama, svečiuosis Bajorų sąjungos atstovė Žaneta Ruaud.

Bernardinų sode bus įrengtos meninės erdvės: meno terapijos užsiėmimai „emocijų ištaškymas“, vėjo malūnėlių gaminimo dirbtuvės, žaidimų erdvės dideliems ir mažiems. Vaikus aktyviai praleisti laiką kvies profesionali meninės gimnastikos čempionė Monika Chas. Nuotaiką ir šypsenas kels kūrybingi animatoriai („Uostas“, „Linksmas lagaminas“, „Personažai.lt“).

Mugės idėja kilo ieškant kūrybinių jungčių, kuriomis visi kartu galėtume kurti atvirą dalijimosi kultūrą, todėl įsigijus įvairių gėrybių Vilniaus arkivyskupijos Carito bendruomenė paskirstys jas konkrečiais meilės darbais gyvenimo išbandymus patiriantiems žmonėms.

Labdaros mugėje įsigyti ledai pavirs karšto maisto lėkštėmis alkstantiems, ateinantiems į Caritą. Rankų darbo lietos žvakės virs mokyklinių priemonių rinkiniais dienos centrus lankantiems vaikams. Saldi ir lengva cukraus vata pavirs grupinėmis lietuvių kalbos pamokomis pabėgėliams, o ekologiški maišeliai suteiks saugią aplinką tėvų skyrybas patiriantiems vaikams.

Rugsėjo 2 d., nuo 11 val. ryto iki 16 val. popiet, praplėskime savo širdis kūryboje, žaidimuose, nuoširdžioje bendrystėje. „Menas dalintis“ – tai kvietimas būti drąsiais, džiugiais meno ir artimo meilės dalintojais. Nepraleiskime progos dalintis savo ištekliais, laiku, kūrybingumu ar kitomis gėrybėmis ir padėti tiems, kuriems šios paramos ir palaikymo labiausiai reikia.

Vilniaus arkivyskupijos Carito informacija