Vystytojas „Citus“ kviečia Žvėryno gyventojus į susitikimą dėl Sėlių g. 48 projekto

Nekilnojamojo turto vystytojas „Citus“  kviečia Vilniaus Žvėryno bendruomenę ir visus suinteresuotus asmenis rugsėjo 14 dieną (ketvirtadienį) 16 val. ( Lvivo g. 37, 1a. Ringo salė, Vilnius) į administracinio pastato Sėlių g. 48 projekto aptarimą. 

Tai dar nebus oficialus projektinių pasiūlymų viešinimas, privalomas pagal įstatymus. Susitikimas dėl paskelbtų projektinių pasiūlymų bus rugsėjo 29 d. 17 val. nuotoliniu būdu. Prisijungimo nuoroda.

Šiuo metu Sėlių g. 48 sklype esančio pastato paskirtis – gyvenamoji. Vystytojas nori keisti paskirtį į administracinę ir pradėti pastato rekonstrukciją.

Pastato ir jo aplinkos sutvarkymo projektiniai pasiūlymai parengti remiantis 2017 metais įvykusio geriausios  architektūrinės idėjos konkurso pirmosios vietos laimėtojų esmine medžiaga.

Pirmame aukšte planuojama įrengti kultūros ir prekybinės paskirties patalpas, 2 -4 aukštuose – administracines patalpas. 

Teritorijoje auga šeši medžiai. Architektūriniai sprendiniai numato požeminę automobilių saugyklą su nusileidimo rampa, kuri užima didžiąją dalį sklypo ir projektuojama esamų paprastojo kaštono ir klevo vietoje, todėl juos ketinama šalinti arba persodinti. 

Administracinio pastato projektiniams pasiūlymams Savivaldybė dar nėra pritarusi. Vilniaus miesto savivaldybės specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]