Kviečiame dalyvauti sveikatos sistemos dalyvių forume

Rugsėjo 22–23 d. Vilniuje Jaunųjų gydytojų asociacija (JGA) jau septintąjį kartą rengia sveikatos sistemos dalyvių forumą „TransForm“.  „Tech Arts Conference and Gallery Space“ erdvėje kartu su užsienio bei Lietuvos ekspertais bus aiškinamasi, kas yra sveikatos kultūra bei kaip kiekvienas galime prisidėti prie jos kūrimo.

Sveikatos kultūra – kurkime kartu

Tarp ES šalių Lietuva vis dar pasižymi aukštu mirtingumu nuo lėtinių ligų, viena trumpiausių vidutinio gyvenimo trukmių, o mūsų gyventojai savo sveikatą vertina itin prastai. Sveikatos kultūra yra ateitis ir didžiausia vertybė, todėl kviečiama padiskutuoti, kokią atsakomybę neša pacientai, medikų bendruomenė, valstybė, kurdami sveikesnę visuomenę.

Programa

Renginio metu bus kalbama, kaip sveikatos raštingumo ugdymas, prevencija gali padėti kurti tvaresnę sveikatos sistemą, bus aiškinamasi, kas yra į žmogų – ir į pacientą, ir į mediką – orientuota sveikatos sistema.

Taip pat forumo metu bus žvelgiama ir į ateitį – bus kalbama apie medicinos inovacijas, jų pritaikomumą paciento bei mediko kasdienybėje.

Dirbtuvės

Renginys skirtas ne tik medikų bendruomenei, bet ir kiekvienam, siekiančiam pokyčių ir pasiilgusiam bendrystės, tad laukiama visų, norinčių tobulėti!

Bilietai>> https://www.jauniejigydytojai.lt/transform

Daugiau informacijos ir naujienų>>https://www.facebook.com/events/6568363766559455/?active_tab=discussion