Keisis agentūros „Go Vilnius“ vadovė

Keisis Vilniaus miesto verslo ir turizmo plėtros agentūros „Go Vilnius“ vadovė. Nuo 2017 m. šias pareigas ėjusi Inga Romanovskienė ieškos naujų profesinių iššūkių. Ji vadovės pareigas eis iki spalio mėn. pabaigos.

„Dirbti savo miesto labui man buvo didelė garbė ir laimė. Džiaugiuosi, kad pavyko suburti nuostabią profesionalų komandą, su kuria kartu įgyvendinome ne vieną miestui svarbią iniciatyvą, o „Go Vilnius“ tapo brandi, kūrybiška, atkakliai siekianti tikslų organizacija. Tikiu, kad prisijungus naujam vadovui, agentūra pasieks dar aukštesnių rezultatų“, – sako Inga Romanovskienė.

Inga Romanovskienė

Inga Romanovskienė. Nuotr. Sauliaus Žiūros

Greitu metu bus skelbiamas konkursas naujai vadovei (-ui) išrinkti.

„Dėkoju Ingai už svarbius Vilniaus labui nuveiktus darbus – jos dėka organizacijos veiklos kokybės kartelė išties aukštumose. Iš naujos vadovės(-o) tikimės aktyvių, kūrybiškų veiksmų, kurie padės pritraukti tarptautinius verslus įsikurti sostinėje, taip pat skatins užsienio svečius aplankyti Vilnių“, – sako Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Adomas Bužinskas.

Šiuo metu formuojama ir organizacijos „Go Vilnius“ nepriklausoma valdyba, kuri padės vadovei (-ui) rūpintis sostinės tarptautinio įvaizdžio formavimu, atvykstamojo laisvalaikio ir konferencijų turizmu, užsienio investicijų ir verslo skatinimu.

Agentūra „Go Vilnius“ yra sukūrusi ne vieną pasaulio žiniasklaidos dėmesio sulaukusią Vilniaus tarptautinio žinomumo didinimo kampaniją, pavyzdžiui, „Vilnius – the G-spot of Europe“ (liet. „Vilnius – Europos G taškas“), „Vilnius – amazing wherever you think it is“  (liet. „Vilnius – nuostabus, kur bebūtų“) ir kt.

VšĮ „Go Vilnius“ – oficiali Vilniaus miesto verslo ir turizmo plėtros agentūra, siekianti didinti Vilniaus tarptautinį konkurencingumą. Agentūros veikla nukreipta į Vilniaus tarptautinio įvaizdžio formavimą ir komunikaciją, atvykstamojo laisvalaikio ir konferencijų turizmo bei užsienio investicijų ir verslo skatinimą.