To Vilniuje dar nebuvo – išskirtinėje vietoje bus įrengta miesto čiuožykla

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Šią žiemą vilniečių ir miesto svečių vėl lauks ypatinga ledo čiuožykla – jau nuo gruodžio 2 d. ji visiems atvers duris Vilniaus Valdovų rūmų kieme. Kalėdiniu laikotarpiu viso pasaulio miestų ypatingos erdvės, nuo Vienos rotušės aikštės Austrijoje iki Rokfelerio centro Niujorke, virsta magiškomis ledo čiuožyklomis. Vilnius – ne išimtis.

„Sunku įsivaizduoti Kalėdų laikotarpį be čiuožyklos Vilniuje – tai jau tradicija. Kelis paskutiniuosius metus, saugodami vieni kitų sveikatą, Kalėdų pramogas buvome suplanavę skirtingose miesto vietose – galim pasidžiaugti, kad šiemet visas Kalėdų miestelis ir svarbiausi akcentai įsikurs vienoje teritorijoje, šalia svarbiausių miesto vietų“, – sako Vilniaus vicemerė Simona Bieliūnė.

Iškilioje istorinėje vietoje stovėsiančioje 700 kv. m ploto čiuožykloje kasdien vyks bent aštuoni masinio čiuožimo seansai, iš kurių pirmi du – 10.00 val. ir 11.15 val. – bus nemokami (darbo dienomis senjorams ir vaikams iki 14 m., savaitgaliais visiems).

„Labai tikime šiuo projektu ir jo tęstinumu, – apie „Vilniaus Valdovų rūmų ledą“ kalbėjo vienas organizatorių, Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentas Vytautas Jasutis, – Manome, kad Vilniui, kaip miestui, tai didelis žingsnis dar arčiau garsiausių pasaulio sostinių, kur Kalėdoms kasmet skiriama ypatingai daug dėmesio ir tai tampa didžiuliu traukos objektu tiek miesto gyventojams, tiek turistams. Kviečiame visus tapti istorijos dalimi!“

Seansas „Vilniaus Valdovų rūmų ledo“ čiuožykloje trunka 45 minutes, kaina suaugusiems 7  Eur, vaikams – 5 Eur, atvykus gyvai. Bilietus įsigyti galima kakava.lt arba renginio vietoje.

Ledo čiuožykla – viena iš projekto „Vilniaus Valdovų rūmų ledas“ dalių. Čia taip pat kas vakarą galėsite išvysti ledo šou „Legenda. Vilniaus sapnas“ ar aplankyti Kalėdų Senelį jo rezidencijoje. Šalia čiuožyklos esančioje scenoje vyks įvairūs šventiniai pasirodymai, kuriuos bus galima stebėti iš beveik 1000 vietų tribūnų, o prie pat Valdovų rūmų taip pat įsikurs kalėdinės krautuvėlės, viliosiančios pasimėgauti karštais gėrimais ir kulinariniais gardėsiais.

Daugiau informacijos valdovurumuledas.lt

Komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt