Minint 1863–1864 m. sukilimo 161-ąsias metines, bus eismo ribojimų prie Rasų kapinių

Nuotr. S. Žiūros

Sekmadienį, sausio 21 d. Vilniaus Senosiose Rasų kapinėse vyks 1863–1864 m. sukilimo minėjimo renginiai, dėl jų numatomi eismo ribojimai, keisis viešojo transporto judėjimas.

1863–1864 m. sukilimo vadų ir dalyvių pagerbimo ceremonija prasidės 14 val. Senųjų Rasų kapinių koplyčioje. Šioje vietoje palaidoti sukilimo vadai Zigmantas Sierakauskas ir Konstantinas Kalinauskas bei dar 18-a sukilimo dalyvių, kurių palaikai prieš keletą metų buvo rasti Gedimino kalne.

Dėl minėjimo renginio sausio 21 d. nuo 12.30 iki 15.30 val. bus draudžiamas transporto priemonių eismas Rasų gatve (atkarpoje nuo Drujos g. iki Sukilėlių g.).

Atsižvelgiant į numatytus eismo ribojimus Rasų g., sausio 21 d. bus keičiamas viešojo transporto eismo organizavimas. Nuo 13 iki 15.30 val. keisis 31 autobuso maršruto trasa ir eismo tvarkaraščiai.

Su laikinais pakeitimais galima susipažinti interneto tinklalapyje www.judu.lt. Viešojo transporto – autobusų ir troleibusų judėjimą realiu laiku galite sekti JUDU švieslentėje, Google Maps ir programėlėje „Trafi“.

31 maršruto autobusai kursuodami Stoties kryptimi iki Dunojaus stotelės važiuos įprasta trasa, o toliau Sukilėlių, Subačiaus, Žiupronių gatvėmis ir įsukus į M. Daukšos gatvę grįš į įprastą trasą link Stoties. Ta pačia trasa autobusai grįš atgal į Naująją Vilnią. Pakeitus trasą minėto maršruto autobusai nestos stotelėse Rasų kapinės, Ramybės ir Gervėčių. Kursuodami pakeista trasa 31 maršruto autobusai papildomai stos Balstogės, Zarasų (Subačiaus g. link Stoties), Subačiaus ir Misionierių stotelėse.

Komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt