Darbą pradėjo naujoji JUDU (SĮ Susisiekimo paslaugos) valdyba

Nuotr. JUDU

Kovo 21 d. darbą pradėjo nauja JUDU (SĮ Susisiekimo paslaugos) valdyba. Iš penkių profesionalų sudaryta naujoji valdyba išrinkta 4 metų kadencijai ir dirbs iki 2028 m. vasario 29 d.

JUDU (SĮ Susisiekimo paslaugos) valdybą sudaro 5 nariai, iš kurių 3 yra nepriklausomi: Modesta Gusarovienė – LTG Link verslo vystymo ir rinkodaros vadovė, Linas Baužys – Ignalinos atominės elektrinės generalinis direktorius, Ričardas Tverijonas – UAB „Adampolis Holding” direktorius, taip pat Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Inovacijų ir technologijų grupės vadovas Jonas Pidkovas ir JUDU darbuotojų atstovas, įmonės teisininkas Marius Lazauskas.

Susirinkusi į pirmąjį posėdį valdyba pirmininku išrinko – Liną Baužį, kuris darbą tęs jau antrą kadenciją.

„Kokybiškas ir tvarus judėjimas mieste yra labai svarbus Vilniui tampant žaliu ir klimatui neutraliu miestu. Atsirandant naujoms transporto priemonėms ir augant miestiečių poreikiams sklandžiai judėti mieste, turime vilniečiams pasiūlyti naujos kokybės keliavimo patirtį, kad dauguma rinktųsi darnias keliones. Tai yra prioritetinė sritis, kurios stiprinimo tikimės iš naujosios organizacijos valdybos”, – sako Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Adomas Bužinskas.

JUDU valdyba savo veiklą organizuoja pagal patvirtintą valdybos darbo reglamentą, vadovaudamasi Vilniaus m. savivaldybės lūkesčių deklaracija, įmonės įstatais. JUDU valdybos posėdžiai vyks kartą per mėnesį, kitas posėdis numatomas balandžio mėnesį.

Apie JUDU

JUDU atsakinga už viešojo transporto paslaugų organizavimą, automobilių stovėjimo infrastruktūrą Vilniaus mieste ir darnių keliavimo būdų skatinimą. Viešojo transporto paslaugomis Vilniuje 2023-aisiais kasdien naudojosi daugiau kaip 170 tūkst. keleivių, kurie keliones troleibusu ar autobusu šiemet įvertino 8,65 balais iš 10, tai – aukščiausias įvertinimas nuo 2019-ųjų. Įmonė taip pat užtikrina sklandų miesto eismo organizavimą ir kartu su Vilniaus miesto savivaldybe diegia inovatyvius sprendimus, kuriančius vaikštomą miestą Vilnių.