Iki gegužės pabaigos – eismo pakeitimai Stoties žiedo prieigose

Atliekant inžinerinių tinklų rekonstrukcijos darbus, gegužės 17–31 dienomis bus laikinai pakeistas eismo organizavimas Vilniaus geležinkelio ir autobusų stočių prieigose.

Nuo gegužės 17 d. 20 val. iki gegužės 20 d. 4.30 val. ryto bus draudžiamas transporto priemonių (išskyrus aptarnaujantįjį transportą) eismas Stoties, Seinų, Sodų ir Gėlių gatvėse.

Nuo gegužės 20 d. iki gegužės 31 d. eismas bus draudžiamas Seinų gatve, išskyrus viešąjį ir aptarnaujantįjį transportą, kurio eismas bus organizuojamas viena kryptimi (link Geležinkelio gatvės).

Primename, kad iki birželio 7 d. eismas ribojamas ir V. Šopeno gatve – joje leidžiamas tik viešojo ir aptarnaujančiojo transporto eismas.

Laikinai keisis viešojo transporto maršrutų trasos, galimi vėlavimai

Šį savaitgalį (gegužės 18–19 dienomis) keisis dalies į Stotį važiuojančių autobusų ir troleibusų eismo organizavimas. Ribojimai labiausiai paveiks troleibusų maršrutus: 1, 2 ir 7 maršrutų troleibusai iš Gėlių g. iškart suks į Sodų g. link Pylimo g., o 16 maršruto troleibusai iš Pašilaičių važiuos iki Eigulių st., o apsisukę Gerosios Vilties žiede grįš į Pašilaičius. Eigulių stotelėje bus užtikrinta galimybė persėsti į iki Stoties kursuojančius 2G ir 54 maršrutų autobusus. Iki Stoties kursuojantys autobusai važiuos iki pat Stoties žiedo, tačiau keisis kai kurių maršrutų autobusų keleivių įlaipinimo ir išlaipinimo vietos. Su savaitgalio viešojo transporto organizavimo pakeitimais susipažinti galima specialiame puslapyje.

Nuo gegužės 20 d. iki eismo ribojimų pabaigos viešojo transporto eismas vyks įprastomis trasomis, tačiau dėl ribojimų galimi nukrypimai nuo suplanuotų eismo tvarkaraščių. Keleivius kviečiame sekti viešojo transporto išvykimo laikus programėlese m.Ticket ir Trafi bei virtualioje švieslentėje.

Komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt