Pirmąją vasaros dieną Vilnius nusidažys šaltibarščių spalva, bus eismo ribojimų

Nuotr. S. Žiūros

Vasaros pradžia Vilniuje bus kaip niekad skani ir spalvinga – sostinę rožiniais atspalviais nudažys antrąkart vyksiantis „Šaltibarščių festivalis“. Renginio programoje netruks pramogų, pasirodys žinomos muzikos grupės, bus eismo ribojimų, taip pat keisis viešojo transporto judėjimas.

Vilniaus šaltibarščių festivalio programą rasite čia.

Ruošiantis renginiui gegužės 31 d. – birželio 1 d. nuo 4 val. iki 20 val. draudžiamas automobilių stovėjimas automobilių stovėjimo aikštelėje O. Šimaitės gatvėje.

Taip pat nuo gegužės 31 d. 8 val. iki birželio 1 d. 23 val. bus draudžiamas automobilių stovėjimas Didžiojoje gatvėje prie Rotušės aikštės ir Rotušės aikštės gatvėje (išskyrus festivalio aptarnaujantįjį transportą). Birželio 1 d. 14–23 val. bus draudžiamas transporto priemonių eismas Didžiojoje ir Rotušės aikštės gatvėse aplink Rotušės aikštę užtikrinant viešojo transporto eismą.

Birželio 1 d., šeštadienį nuo 9 iki 19 val. bus draudžiamas transporto priemonių ir viešojo transporto eismas Maironio gatvės dalyje nuo Subačiaus iki Užupio gatvės, O. Šimaitės ir Kūdrų gatvėse.

Renginio dieną 10–10.30 val. bus draudžiamas eismas Aukštaičių gatvės dalyje nuo Maironio gatvės iki pastato Aukštaičių g. 4C.

Keisis viešojo transporto judėjimas

Birželio 1 d., festivalio metu nuo 9 iki 19 val., laikinai keisis 10, 33 ir 89 autobusų maršrutų trasos ir eismo tvarkaraščiai. Su laikinomis trasomis galima susipažinti čia, o su atnaujintais tvarkaraščiais www.stops.lt ir www.judu.lt svetainėse.

Vykti į festivalį rekomenduojama viešuoju transportu, dviračiais ar paspirtukais, o automobilius siūloma statyti aplinkinėse gatvėse.

Komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt