Antroji sostinės dainykla jau turi šeimininkus

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Sostinės Pylimo gatvėje esančiame parkelyje įsikūrusiame paviljone jau daugelį metų vyko kultūrinė veikla. Patalpų nuomos konkursą laimėję VšĮ „Involved“ veiklos tęstinumą čia užtikrins kaip antroji miesto dainykla.

„Palaikome ir skatiname talentus. Džiugu, kad jauniems ir dar tik kylantiems atlikėjams Vilniuje atsiranda vis daugiau alternatyvų pasirodyti ir pristatyti savo kūrybą, o naujos koncepcijos naktinių erdvių kūrimasis miestiečiams leis iš naujo atrasti laisvalaikio praleidimą mieste vakaro ir nakties metu“, – sako Vilniaus vicemerė Simona Bieliūnė.

Konkurso laimėtojai tęs inovatyvią kultūrinę veiklą, organizuos menininkų pasirodymus, pilietinius bei visuomeninius renginius, skatins grupių ir didžėjų muzikinius pasirodymus, rengs įvairius kultūrinius renginius, tokius kaip komedijos vakarai, poezijos skaitymai, vaidinimai, deklamavimai, šokio pasirodymai ar kiti vieši kūrinių atlikimai. Konkursą laimėjęs baras dalyvaus Savivaldybės ir Vilniaus naktinio biuro organizuojamose saugumo, prevencijos ir žalos mažinimo kampanijose bei personalo mokymuose.

Per kalendorinius metus naujo koncepto dainykloje turės būti suorganizuota bent 100 pasirodymų, ne mažiau kaip vienas  per savaitę. Į viešą kūrinių atlikimą neįeis didžėjaus leidžiama foninė muzika (fonograma) ir karaokė.

Dainykloje turės būti įrengta scena su pakyla ir nuolatinė garso sistema bei užtikrintas garso režisieriaus garso valdymas, o sėdimos vietos – orientuotos į sceną. Lankytojams patalpų nuomininkas turės suteikti galimybę gauti maitinimo paslaugas (bent užkandžius) ir nemokamai geriamąjį (stalo) vandenį bet kuriuo savo darbo metu, o  apie planuojamus ir vyksiančius renginius dainykla skelbs viešojoje erdvėje.